Dua Korkulara Karşı Okunacak Dualar

selvi

SMS Onaylı
Normal Üye
"Hasbiyallahü ve ni'mel vekil" Her türlü korku için okunabilecek emniyettir.

Taha suresinin 37. ayetinden 39. ayetine kadar olan bölümü üzerinde taşınır ya da okunursa, korkudan korunmaya yardımcı olur ve isteğe kavuşulur.

"La havle vela kuvvete illa billahil aliyyilazim." 500 defa bunu okuyan, başında ve bitirdikten sonra 100 defa salavat-ı şerife okuyan her türlü korkusundan kurtulur, muradına erer.

Korkularından kurtulmak isteyenler 178 defa Ayetel Kürsi okuduktan sonra bu duayı okumalıdır.

"Bismillahirrahmanirrahim, Allahümme aminün min külli şey'in ve havfi külli şey'inminke amini mimna ehafü ve ahzeru inneke ala külli şey'in kadir. Ya settaru stürni! Ya settari stürni! bi setrikellezi seterte bihi ala zalike fela aynün terake vela yedün tesılü ileyke ve sallallahü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ve selleme bi rahmetike ya Erhamerrahimin."

Meali, " Ya Rabbi Sen her şeyden emin ve salimsin. Her şey senden korkar. Bu yüzden beni korktuğum her şeyden emin ve salim eyle. Sen her şeye kadirsin. Ey settar Allah'ım, beni setret! Zatın görünmesini engellediğin gibi beni de o engelle ört. Bundan böyle eller sana ulaşamaz, gözler seni göremez. Peygamberimiz (s.a.v.) 'in ve ashabının üstüne rahmetini yağdır. Ey rahmetlerin en merhametlisi olan Allah'ım!"

Bu duayı 625 defa yazarak üzerinde taşıyan kişiye Allah büyük bir cesaret verir ve her şeyden emin olur. Hiç kimse ona kötülük yapmaya cesaret edemez.

"Bismillahi ma şaallah la kuvvete illa billah .Bismillahi ma şaallah la yesükul hayre illallah. Bismillahi ma şaallah la yekşifüssüe illallah. Bismillahi ma şaallah la küllü ni'metin minallah. Bismillahi ma şaallah el hayrü küllühü biyedillah. Bismillahi ma şaallah la yasrifüssüe illallah. Bismillahi ma şaallah ma kane min ni'metin fe minallah."

Bu duayı sabahları 3 defa okuyan kişiyi Yüce Rabbimiz her türlü korkudan, yanmaktan, ani ölümden ve boğulmaktan korur.

#TibbiNebiGrubu

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Güzel bir konu olmuş kardeşim

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
güzel bir konu kardeşim, iç sıkıntısı ve vesveseye de birebir

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bismillahi ma şaallah la kuvvete illa billah .Bismillahi ma şaallah la yesükul hayre illallah. Bismillahi ma şaallah la yekşifüssüe illallah. Bismillahi ma şaallah la küllü ni'metin minallah. Bismillahi ma şaallah el hayrü küllühü biyedillah. Bismillahi ma şaallah la yasrifüssüe illallah. Bismillahi ma şaallah ma kane min ni'metin fe minallah.

arapça metni varmıdır kardeşim

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
"Hasbiyallahü ve ni'mel vekil" Her türlü korku için okunabilecek emniyettir. ilk kez bir imamla konuşma fırsatım olmuştu . bir durumu anlattırken 3 kez sesli olarak tekrar etmişti . sayesinde öğrenmiştim.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.