Tılsım İfrit Yakmak İçin

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Öncelikle ehli olmayana tavsiye etmiyoruz. Başınıza çok büyük bela alırsınız . Yanlış bir durumda kabilesi, soyu size musallat olabilirler.

Oncelikle resimde verdiğim sag ele, enseye ve alnına yazılır. Avuç içine yazan yalatilir. Sonra 33 defa yazılıp suyu hastaya içirilir. 333 defada hastanın yüzüne uflenirse musallat olan ifritler yanar.
PhotoPictureResizer_180919_233336956_crop_548x93.jpg

El yazması notlar

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Eline sağlık kardeşim

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
bi arkadasımın mussalattı çoktu korumaların şahı olan ayetleri yazdım sonra arkadasa içirdim inşaallah sıkıntı olmamıştır. beyyine süresini içirdim sihir iptali için tekvir süresini içirdim üzerindeki ağırlık kalksın dieee valla neler neler yaptım. inşallah sıkıntı olmamıştır gerçeği üzerimde çok fazla mussallat var bunu hissede biliyorum .

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
bana acilen hocam çok güçlü bi korunma lazım öneriniz varmı gerçeği devrimci hocam yardımcı olacağım dedide.

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Ben işlem yapmadığım için bilemem. Hocalarımıza sor.

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
Andolsunki HAVASA HAKİM OLUNACAK BİR ÇOK KABİLİYETİM ŞUAN OLMUŞ OLSAYDI Kİ ŞUAN HAZIR DEĞİLİM İFRTLRN ZÜRRİYETİNİ TÜM KABİLELERİNİ YAŞADIĞIM SÜRECE ORTADN KALDIRIR SİLERDİM YOK EDRDİM O ALLAH DÜŞMANLARINI İNSAN DÜŞMANLARINI ALLAHIN YARDIMI İLE . Öfkemi kusturacak bir paylaşım. Etkileyici.

slvt

Normal Üye
İfritler bu kardeşimize ne tür bir raharsızlık vermiştirde onlara karşı böyle öfke dolu bi düşünceye sahip . Açıkçası korkusuz vede istekli olduğu çok açık .

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.