Teşekkürler :) Günay hocanın yazdığı vefk

Ayperi

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Merhaba,

Günay hocam önce bana bakım yaptı sonra da ihtiyacıma uygun bir vefk yazdı günlük işlerin kolaylaşması ve nazardan korunma amaçlı hayatım boyunca hiç vefk taşımadığım için başta çok tereddütlü ve heyecanlı idim ancak hocamla yaptığım görüşmelerde vesveseden kurtularak vefki taktım ve o günden beridir işimdeki bir çok engel kalktı,işime evime bereket geldi asabiliği ile meşhur müdürüm melek gibi oldu sanki bana karşı açıkçası daha çok az bir zaman olmasına rağmen başta Allah’ın izni sonra da Günay hocanın ilmi ile çok faydasını gördüm. Allah kendisinden ve diğer tüm hocalarımızdan razı olsun kesinlikle doğru yerdesiniz arkadaşlar hocalarımızın hepsi ilim sahibi insanlar maşallah. Allah ilimlerini arttırsın.

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Maşallah @günay hocamıza Rabbim ilmini artırsın inşallah doğru yerdeyiz Allaha binlerce şükürler olsun ki ortalığın büyüden, şerden, hasedden gecilmedigi su ahir zamanda böyle ilim irfan ihlas sahibi hocaların var olduğunu bilmek paha biçilemez hocalarımızın kıymetini bilelim Rabbim onları korusun yar ve yardımcısi olsun insallah. @günay @aydemir @imas.ibrahim⁹⁹ @Devrimci

Son düzenleme:

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Merhaba,

Günay hocam önce bana bakım yaptı sonra da ihtiyacıma uygun bir vefk yazdı günlük işlerin kolaylaşması ve nazardan korunma amaçlı hayatım boyunca hiç vefk taşımadığım için başta çok tereddütlü ve heyecanlı idim ancak hocamla yaptığım görüşmelerde vesveseden kurtularak vefki taktım ve o günden beridir işimdeki bir çok engel kalktı,işime evime bereket geldi asabiliği ile meşhur müdürüm melek gibi oldu sanki bana karşı açıkçası daha çok az bir zaman olmasına rağmen başta Allah’ın izni sonra da Günay hocanın ilmi ile çok faydasını gördüm. Allah kendisinden ve diğer tüm hocalarımızdan razı olsun kesinlikle doğru yerdesiniz arkadaşlar hocalarımızın hepsi ilim sahibi insanlar maşallah. Allah ilimlerini arttırsın.
Doğru yerde ve doğru hocaların dostlarının arasındasın.(y):)

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Rabbim beni affetsin ben bu sitenin hadimiyim hadimi olarakta ihtiyacı olanlara yardımcı olmak için varım biliyormusunuz ben 1.5 yıldır bu ilimle uğraş veriyorum 0 dan başladım saygıdeğer @aydemir hocamın emeği üzerimde çoktur @imas.ibrahim⁹⁹ dende Allah razı olsun server kurulduğu zaman eğitim başladığında sizlerde bu ilmi öğrenirsiniz inşallah siz samimi olduktan sonra rabbimin yardımı ile herşey olur inşallah Allah’a emanet olun

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
MaşaAllah SubhanAllah... İşin gücün rasgelsin, hep iyilerle karşılaş inşaAllah, Mübarek olsun @Ayperi ...
Rabb'ül Alemin tüm hocalarımızdan razı olsun... İlimlerini artırsın, derecelerini yüceltsin inşaAllah...
Bizlere de bu vesile ile ilim ve ilmimizle amel ihsan buyursun inşaAllah...
İyilik yapmak için tetikte bekleyen, derdimizi dert edinen koca yürekli, altın kalpli @günay hocama kendi adıma ayrıca teşekkür ederim...

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.