Önemli Evi Tüm Kötülüklerden Korumak İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bu ayeti kerimeleri 4 adet kağıda Pazar günü güneş doğarken yazıp mısk ve anberle buhur edip evin 4 kenarına gömseler ve hemde gömerken devamlı bismillâhirrahmânirrahîm deseler bundan sonra artık o ev maddi ve manevi kötülüklerden korunur. Yazılacaklar budur.
Screenshot_20181117-200729_crop_231x160.jpeg
Gencei Esrar

Okumaya devam et...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ayperi

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Apartmanda oturanlar nasıl yapacak ve de apartman beton zemin üzerinde ise yani gömülecek yer yoksa @Hukar?

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bütün bina sakinleri faydalanır Ablam ( yada niyet belli zaten ) buda benim acizane fikrim sadece

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Ben bunu bir yakınımın evi için deneyimlemişdim.., gerçekden faydasını görüyorlar, buna şahit oluyorum

slvt

Normal Üye
Hükar bey ben bunu olduğu gibi safranla yazıp uygulayacağım . Vefk konusunda belli dikkat edilmesi kaideler mevcuttur demiştiniz bu tarz ayetler için yazmadan önce dikkat etmemiz hususlar varmıdır hazırlık konusunda yaptığımız işte başarıya ulaşmak için.

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hükar bey ben bunu olduğu gibi safranla yazıp uygulayacağım . Vefk konusunda belli dikkat edilmesi kaideler mevcuttur demiştiniz bu tarz ayetler için yazmadan önce dikkat etmemiz hususlar varmıdır hazırlık konusunda yaptığımız işte başarıya ulaşmak için.

Ayetlerde sıkıntı yok. Günü saati tütsüsü belirtilmişse bunlara riayet ederek yapacaksınız. Pazar günü güneş dogarken yazın. Buhurla tütsüleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.