Bilgilendirme Celb Hakkinda

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Yazdıklarım kendi görüşlerimdir. İnternette havasla ilgili siteleri incelediginiz zaman ilginin büyük bölümü muhabbet ve celb konularına aittir. Anladığım kadarıyla başarı oranı düşük.

Ben sadece belli başlı şeyler yazacağım. Uygulamanın etkili olup olmamasını etkileyen çok fazla detay var. Okunuşları, uygulamanin doğruluğu,yazılışları, tütsüler, mekanın boşaltılması, görevlendirme, azimet hazirlanmasi, uygulamanın zamanı, temizlik, tam inanç vs..... Ben sadece celblerde ilgili belli başlı bilgi verecegim

Celbler muhabbet nevileri Zühre ( Venüs ) saatinde yapılır. Müşteri saati de etkilidir. Öncelikle bu saatleri öğrenin. Arabi ayın ilk carsambasi, ilk cuması ve ayın nuru çok olduğu günler celb nevileri için en uygun zamandır. Matlubun günü ve saati de celb için uygundur.

Matlubun tabiatı da çok onemlidir. Matlubun tabiatı toprak ise matlubun geçeceği bir yere gömülür. Su ise içirilir yada suya atılır. Ateş ise işlem yakılır. Tabiatlar celblerde önemlidir. Birde nurani ve zulmani harfler meselesi ve tabiatlari var. Mesela matlub toprak tabiatlı ise toprak tabiatlı harflerden oluşan ayetlerle işlem yapılabilir. Mesela düşman tabiattan harflerle yapılırsa işlem tutmadığı gibi matlubta zarar görebilir.

Matlubun üzerinde büyü varsa öncelikle büyü bozulması lazım. Eğer musallatli ise işleminizi sabah ezanı ile güneş dogana kadar olan vakitte yapın.

Benim yazacaklarim bu kadar. Eklemek istediğiniz yada eksik gördüğünüz nokta var ise belirtin. Sonuçta ben hoca değilim hiç muhabbet işlemi yapmadım. Ama bunlar belirli araştırma sonucu ogrendiklerim.

H

Hamd

Yasaklanmış Üye
Celb işlemi her ne kadar helal dairesindeki kişilere yapılsa da yine de günah değil midir? sonuçta karşı tarafın iradesini etkiliyorsunuz (size hitaben yazmıyorum- genel) sonuçta celb işlemi uygulanan kişiyle mutlu bir akşam yemeğinde / celb işlemini iyi ki yaptirdim dediğinizde, karşı tarafta buna tebessum etmeyecek .
[automerge]1540301457[/automerge]
Kalpleri yalnızca Allah birleştirir, Enfal 63 de buyrulduğu gibi....

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Celb işlemi her ne kadar helal dairesindeki kişilere yapılsa da yine de günah değil midir? sonuçta karşı tarafın iradesini etkiliyorsunuz (size hitaben yazmıyorum- genel) sonuçta celb işlemi uygulanan kişiyle mutlu bir akşam yemeğinde / celb işlemini iyi ki yaptirdim dediğinizde, karşı tarafta buna tebessum etmeyecek .

Havas alimleri genellikle karı koca arası yapilan celb'i uygun bulmuştur. Burada İslam'ın ailelere önem vermesi ve boşanmalara nötr kalması etkili. Bir kısım da şöyle der ; büyü yolu ile karı kocanın arası bozulmuş ise araları düzeltmek icin celb uygulamalari kullanılabilir. Sadece bu amaçla kullanılmali diyorlar. Ama genel görüş karı koca arasında kullanılmalı.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Harama olmaz zaten günahı var Allah korusun

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Neye ısındı

kıtmir

SMS Onaylı
Normal Üye
son zamanlarda insanların en büyük derdi celb ! hep bir şeyleri celb etme peşindeyiz kimi sevgilisini kimi eşini kimi hüddam kimi cin celb etme peşinde celb konusu benim şahsi fikrim çok hassas bir konu yapılacaksa ince eleyip sık dokumak lazım ve bizim en çok ihmal ettiğimiz burnumuzun dikine gittiğimiz yapmaktan kaçtığımız İSTİHARE celp konusunda bence çok çok önemli ki diğer amellerde aslında hayatın her noktasında önemli ama gel gör ki insan ve her şeyi ben bilirim kibri gözlerimizi kör ediyor

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.