Sorun Çözüldü Burca bakmak diye bişey varmıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Selamun Aleykum. Dinimize göre burç diye bişey varmıdır. İkizler, terazi, başak, balık vb gibi varsa dini isimleri ve açıklamalarını paylaşabilirmisiniz

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Kişinin anne adı ve kendi adı ile ecdep hesabı yapılarak bulunur Doğum tarihi bilinmiyor ise toprak ateş su ve hava olarak dört guruba ayrılır detaylı bilgi kitaplarda var gizli ilimler hazinesinden bulabilirsiniz

B

Behçet Kurbanoğlu

Yasaklanmış Üye
Dinimizde burç vardır ama bugünkü anlaşılan şekliyle değil. Dinimizdeki burç her bir seyyarenin (gezegenin) yörüngesinde akıp gittiği bir yolu ve düzeni olduğu anlamındadır. Başka anlamda olan da vardır. Ancak günümüzde burçlar denildi mi akla fal gibi şeyler geliyor, bunlar ise caiz değildir. Yani falanca burçtaki kişinin özelliği şöyledir böyledir gibi ifadeler yanlıştır. Bunlar dinde yoktur. Dünyadaki bütün insanlar sadece 12 adet burçta gösterilen özelliklere mi sahiptir, böyle standart olamaz.

H

Hamd

Yasaklanmış Üye
Dinde yoktur diyorsunuz ama Muhiddiyn Arabi hazretleri her bir burcun karakteristik özelliklerini yazmış. Doğrusunu Allah bilir,

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Dinde yoktur diyorsunuz ama Muhiddiyn Arabi hazretleri her bir burcun karakteristik özelliklerini yazmış. Doğrusunu Allah bilir,
Ibni arabi burçların karekteristik özelliklerini anlatırken kesin ve mutlak derecede insaninda o özelliklerinde olduğu anlamına gelmez fakat doğa olayları ve insanların üzerinde bir nebze bu özellikler oluşur doğa ve insan üzerinde ki o özelliklerinin olmasının bir sebebide o burcun ve o burcun derecesinde ki ferestehlerin ve bunların yardımcılarının görevlerimi yaparken oluşan etkenlerdir.. vesselam

H

Hamd

Yasaklanmış Üye
şimdi daha iyi anladım, teşekkürler hocam

O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Ben hic burca falan inanmiyorum kandirmaca gibi geliyor bana dogrusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.