BESMELE İLE PEYGAMBERİMİZİ GÖRMEK

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Eûzü Besmele ile Dua Etmek
İmam Şa’rânî Hazretleri “Tabakâtü’l-Evliyâ”da Ebû’l-Mevâhib eş-Şâzelî Hazretlerindenşöyle nakletti: “Peygamber Efendimiz (sallallâhü aleyhi ve sellem) hazretlerini rüyâmda gördüm.” Bana: “Uyuyacağın zaman, beş kere: Eûzü billâhi mineş-şeytânirracîm, Bismillahirrahmanirrahim” de. Ve sonra da: “Allâhümme bihakkı Muhammedin (sallâllâhü aleyhi ve sellem) erinî veche Muhammedin (sallâllâhü aleyhi ve sellem) hâllen ve meâlen” de. Sen bu duayı okuduğun vakit; ben her zaman senin rüyâna girerim. Asla senden gecikmem.” buyurdu. (Peygamber (s.a.v.) Efendimiz’i Rü’yâda Nasıl Görebiliriz? Yusuf en-NEBHÂNÎ, Misvak Neşriyat, s. 74)
imagesfhfhf.jpg

O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Allah razi olsun ilminizi arttirsin Cennetinde sizlere en guzel yerleri verip kabir azabindan ve Cehennem atesinden korusun.Melekler amin desin.Dilegimiz yerde durmayip yedi kat göklere yukselip muradimiza yetirsin.Amin.Amin.Amin.Ya rabbel alemin.​

Ayperi

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun,inşallah nasip olur cümlemize

Mehmet0404

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun yıllar önce defalarca okumuş ve Peygamber efendimizi s.a.v görmüştüm

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.