bereket para bozuk olan işlerin düzelmesi

turker69

T.C Onaylı
Normal Üye
her gün hiç ara vermeden 129 ya latif 202 ya berru 100 berhetiyin 100 keririn 70 tetliğin 14 ya vehhap okuyun ölmeden kesinlikle ara vermeyin 1 gün bile atlamayın göreceksiniz neler değişecek

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Başlamayı istiyorum fakat, insanız malum okuyamadığımız birgün olursa zararı olur mu? herşey tersine mi döner? olumsuz birşey yaşar mıyız? sonuçları ne olur? daha önce tecrübe ettiniz mi? biraz ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim... Allah razı olsun...

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Allah’a yönelerek başlayın tabi bu arada namazlarınızı tam kılın açıkçası İslamiyetin emir ve yasaklarına uyarak rabbimin yardımını o zaman hissedersiniz

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
İnşaAllah, Allah razı olsun...Ama benim burda öğrenmek istediğim, ölene kadar hiç ara vermeden okuyun diye anladım, ara verirsek yada okuyamadığımız birgün olursa sonuçları ne olur? onu merak ettim sadece...

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
100 berhetiyin 100 keririn 70 tetliğin bu kısmı tam anlamadım. örneğin berheteyin diyemi okunacak sadece 100 defa yoksa duamı azamet mi neyse omu okunacak? paylaşım için teşekkürler

selahattin

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Okuma saatlerini incelediğimde Ya Latif, Ya Berr .Ya Vehhab. üçüde Zühre saatine denk geliyor. Öyleyse Zühre saatinde okumakta fayda var.

Zühre günlere göre okuma zamanları;

Zühre : Pazartesi, ikindi ; Salı, zevâl ; Çarşamba, akşam ; Perşembe, öğle; Cuma, sabah ; Cumartesi, mâ-beyn ; Pazar, kuşluk.

Daha nizami olanı ise İbrahim hocamızın verdiği saat cetvelidir.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.