Yeryüzü Cin Kralları Daveti Tılsımı 1

V.İ.P Dua Yeryüzü Cin Kralları Daveti Tılsımı 1 SHAH38

indirmek için izniniz yok
sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

 • Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.sirrulhavas.com.tr SIRRULHAVAS KURUMSAL SİTEMİZ yayındadır.

  SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.vefkhane.com sitemiz yayındadır. Sizde dilerseniz Kendinize özel vefk yaptırabilirisiniz.

  SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

  AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

 • DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

  ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

 • DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
 • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

  DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.
Bu Uygulamanın Amacı
davet
Bu Uygulamanın Zamanı
pazar şems saati
Bu Uygulamanın Tütsüleri
sandalı ahmer
Bu Uygulamayı Tecrübe Eden
yeni
Bu Uygulamanın Kaynağı
mücmuatü daveti ilmi ruhani
Eğer yer yüzü ruhani krallarından olan müzhebi davet edip istediğini öğrenmek istersen. Şöyle ki!, bir yerde define olup olmadığı manilerini tılsımlarını nasıl iptal olacağını yada her hangi bir kişinin hastalığının ne olduğunu çaresinin ne olduğunu yada kaybolmuş bir kişinin yerini yada bir eşyanın ne olduğunu yerini sorup öğrenmek istersen yda her hangi bir kişinin bakımını yapmak hakkında bilgi sahibi olmak istersen bu davetin tılsımını bir kişinin elinin üzerine yazarsın okuyanında eline yazılan kişininde elbisesi bedeni temiz olup abdestli olarak yazıp okuma yapılır tılsım yazıldıktan sonra buhuru yakılır ve okumaya başlanır okuma adedi o günün adedidir yada bilinmiyorsa kişi kendinden geçene kadar okunur daha sonra sorular sorulup işlem bittikten sonra kşinin üzerine ve ağzına fatiha ayetel kürsi muazeveteyn ve zilzzl eştata ya kadar eştata 7 kere okunur üflenir ........bu ameller ruhani izin ve icazetleri olanlar içindir bilmeyenler başlarına iş açabilirler ilmi olan ehli sünnet hoca veya alim nezareti altında yapılmasında fayda vardır
 • Beğen
Reactions: gültanem and sibug
Yazar
aydemir
İndirilme
3
Görüntüleme
79
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 derecelendirme

aydemir ait diğer kaynakar