Bilgilendirme: 1.) Değerli üyelerimiz www.sirrulhavas.com.tr Kurumsal Sitemiz Yayındadır. 2.) vefkhane.com Vefk Yapım Sitemiz Yayındadır. 3.) Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Sorum Var vefk hakkında

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.sirrulhavas.com.tr SIRRULHAVAS KURUMSAL SİTEMİZ yayındadır.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

• Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.vefkhane.com sitemiz yayındadır. Sizde dilerseniz Kendinize özel vefk yaptırabilirisiniz.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
26 Nis 2018
297
779
93
İSTANBUL
www.sirrulhavas.com
selamın aleyküm kıymetli hocalarım benim sorunum ve sorum şuki benim kendi virdim vardı vefk yaptırıp taktıktan sonra vefkimide okadar hevesle yaptırıp taktımki kendi virdimi geçtim vefkin zikrini duasını bile çekemez oldum sebebini bilmiyorum sıkıntı bunalım oluyor onu geçtim unutuyorum çok sonra aklıma geliyor acaba vefkmi bana ters geliyor
Siz ve ne mana ne anlam yüklüyorsunuz bilmiyorum ama vefkler sadece ayet ve esmalların sayılara ve size özel oalrak dönüştürülerek yazılmış hali.

hiçbir vefk te sihir değnek olayı olmaz. hayatımı değiştirsin her istediğim olsun bana para aksın karım eşim sevgilim bana köle olsun vs vs gibi etkileri vefklerden beklemeyin.

VEFKİN AĞIR GELME DİYE BİR MEVZUSU OLMAZ. VEFK AAĞIR GELMEZ. AĞIR OLAN NE BİLİYOR MUSUNUZ İTİKADİ EKSİKLİK .
O KADAR HASTA SIKINTILI İNSANA VEFK YAPTIM YAPTIK BİR KAÇ KİŞİDE OLMUŞTUR. BU DURUMLAR SEBEBİ D ŞU İBADETLERDE TİCARET MANTIĞI ZİHNİYETİNE SAHİP OLMAKTIR. AYET BİR İNSANA AĞIR GELİR İSE BİR İNSQAN DUA OKUYAMAMASININ SEBEBBİ VEFK OLMASINI BIRAK MUSALLAT BİLE ONU DUADAN MEN EDEMEZ ETMEZ. KİŞİ KENDİ NEFSANİ DUYGU VE TEMBELLİĞİNİ MUSALALTA BAĞLAR. OYSA Kİ KUL İLE ALLAH ARASINA KİMSE GİREMEZ.

ŞİMDİ GEELİM VEFKE ŞEYTAN BİLE İNSANI ZİKİRDEN İBADETTEN AYRI KOYAMIYOR İSE BİR ESMANIN VEYA AYETİN ŞİFRENLENMİŞ HALİ NASIL AĞIR KOYSUN.

BENİM ANLAMADIGIM KONU ŞU VEFKTEN NE BEKLİYORSUNUZ.

YAPILMAYAI YAPMASINI OLMAYANI OLDURMASINI MI. YOKSA BÜTÜN İNSAN VE HAŞARETI SİZE KÖLE ETMESİNİ Mİ EĞER AMAC BU İSE BU VEFKLER İŞİNİZE YARAMAZ.

BUBİZİM YAPTIĞIMIZ VEFKLER DİĞER KİTAPLARDA OLAN VEFKLERE BENZEMEZ. BU VEFKELR AYETLERİN SİZE TESİRİNİ ARTIRIR. BU DURUMDA NE YAPMANIZ LAZIM SİZE VERİLEN ESMAYI VEYA AYETLERİ HERGÜN OKUMALISINIZ. SAYIYIYI ŞAŞIRMADAN EKSİK OLMADAN FAZLAA DA SAKINCA OLMAZ.

ŞÖYLE DÜŞÜNÜN DOKTORA GİDİYORSUNUZ DOKTOR İLAÇ YAZIYOR SİZE SİZ NE YAPIYORSUNUZ İİLAÇ KUTUSUNU BOYNUNUZA TAKIP SADECE ŞİFA OLMASINI BEKLİYORSUNUZ EĞER O İLACI İÇMEDEN BOYNUNUZA TAKIP ŞİFA BEKLER İSENİZ. BU VEKLERDE O KADAR SİZE TESİR EDER. YANİ AĞIRLIK OLMASI TERS TEPSİ SADECE KENDİ KAFANIZDAN KURGULADIGINIZ PSİKOLOJİK DURUMLARDIR.

EĞER VEFK BANA GAYPTAN PARA KAZANDIRACAK OLSAYDI YADA DA BENI HERSKEE USTUN EDECEK OLSAYDI BEN BU VEFKLERİ SİZLERLE PAYLŞAMAZDIM .

YANİ DEMEM O Kİ VEFKLER ALADDİNİN SİHİRLİ LAMBASI VEYA SİHİRLİ DEĞNEK DEĞİLLERDİR. KURANI KERİM DEKİ SURE VEYA AYET VEYA ESMALAR ŞİFRELENMİŞTİR. YAZILMIŞTIR. S,ZE TESİR ETMESİNİ İSTİYUOR İSENİZ SİZE VERİLEN ESMLARI MUTLAKA AMA MUTLAKA OKUMALISINIZ.

YOKSA HARİCİNDE İSTERSENİZ HAVAS KİTABINI BOYNUNUZDA TAŞIYIN FAYDA ETMEZ.

HATTA KURANI OKUYUP YASAMAZSANIZ SADECE BOYNUNUZDA TAŞIR İSENİZ O KURANIN SİZE TESİRİ EMİN OLUN VEFKLERİN SÖZDE SİZE VERDİĞİ GİBİ HİSSİYAT GİBİ OLUR.

DENEMESİ BEDAVA DENEYİN KURANI KERIMI ALIN BOYNUNUZA TAKIN YARIM SAAAT BEKLEYIN EĞER O VEFKTEKİ GİBİ HİSSEDERSENİZ BENİM SİZE NE DEMEK İSTEİDİĞİMİ ANLARSINIZ. BU DEEDİĞİM ÖRNEĞİ DENEYİN BURRDAN YAZIN. OLUR MU BEKLİYORUM..
@nebileyim

• Beğen
Reactions: günay
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR