Vefk Tılsımlı büyü yapılan Ev için

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Tılsımlı (büyü yapılan) ev için
Eğer bir eve büyü yapılsa ve evde garip şeyler zuhur etse, bunu misk ve zğferanla yazıp suyunu evin odalarına serp, bir tanede kağıda yazıp evin kapısına as. Biiznillah sihir ve büyü batıl olur. budur kaynak gencine esrar18A30A47-6E32-4EBB-8CAB-6F4F5351F788.jpeg

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun @ Günay hocam

Ü

Üye silindi 80

Yasaklanmış Üye
Bunu yaparsan biznillah bi halt olmaz vefk yanlis hesapladim

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Doğrusu ne ise yaz bakalım görelim ilmine güveniyorsun madem doğru şekilde yaz vefki ?

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 80

Yasaklanmış Üye
Ugrasamam ayriyeten yukarda sanirim ayetler kirilmis kirilan harfler yazilmis yok vefk ilminden anlayan biri sayilari toplarsa sonucu gorur yukardaki harflerin ebcrdini almasina gerek yok gencei esrardaki bilgilerin bir kismi eksik bir kismi yanlis

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
kırıl harf yok vefk doğru eğer üçlü vefk kaidesini biliyorsanız bu vefk yapılırken miftah hane sayısı diğerlerine çıkarken miftah hane sayısının kendisine zam edilerek gidilip yapılmıştır

Ü

Üye silindi 80

Yasaklanmış Üye
2 kez kontrol ettim bu vefkin sayilarini gencei esrar dan alinti olunca hesaplama uoluna gittim 7ile 8 2ile 6 sayilarini karsitirmisim pardon

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Kitab tamam bazı uygulama lar eksik vs olabilir adı çıkmış diye hepsi yanlış olacak diye bir kaide Yok kardeşim seni hatanı kabul ettiğin için tebrik ediyorum

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bakımla anlaşılır bu konuda konu açmıştım büyü belirtileri diye oradan bakabilirsin

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Emeğinize sağlık @Gunay hocam Allah iki cihanda da ne muradınız varsa versin insallah. Sizin gibi Allah dostları hala var şükürler olsun ki. Allah yar ve yardımcınız olsun.

selahattin

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bende böyle bir şeyden şüpheleniyorum. kendim yazsam faydası olurmu acaba?

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Vefk yanlış 3. Hane 894 değil 804 olacak birde Gencinei Esrara pek güvenmeyin orjinak resim olsa dahi açıklamasında eksik bırakılan yerler çok bu vefk doğru diye ısrar eden olursa ilk hane 268 dir ve misli artırılarak devam eder her haneye hariçten 268 ekleyin yanlış olduğunu görürsünüz ;) selam ve dua ile
@hydrkybl kardeşim sen bu forumda özel üyesin.Mademki verilen konudaki vefkde hata var sen doğrusunu çizip konuya yükle.Senin bu forumda daha aktif olmanı ve kitaplardan tercümeler yaparak VIP bölümüne konular açmanı ve forumda aktif olmanı bekliyoruz.Selamlarımla.

bahdiyar20

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razi olsun hepinizden. 3 gün önce denedim bu uygulamayı evde sürekli ağırlık uyku isteği vardı evin içine ve bahçesine etrafına suyunu serptim 3 gündür evde büyük fark var ferah ve uyku isteği yok çok huzurluyum şükürler olsun. Yazdığım safran murekkebine de yazmadan önce biraz zemzem damlattim 100 salavat 33 fatiha 70 ayetelkursi ve tekrar 100 salavat okudum mürekkebi yeni almıştım. Şuan çok iyi hissediyorum inşaallah tekrar tazelemezler.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.