Bilgilendirme: Değerli üyelerimiz. Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Önemli Tâhâ sûresi 111. ayet ile Keşif Çalışması

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

Satelcom

Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
391
634
93
Bu Uygulamanın Amacı
manevi gelişim
Bu Uygulamanın Zamanı
yok
Bu Uygulamanın Tütsüleri
yok
Bu Uygulamayı Tecrübe Eden
yok
Bu Uygulamanın Kaynağı
G.E.-2-N.Hoca
Keşfi esrar
Bir kimse her gün sabah namazından sonra bunu 100 defa okumaya devam etse
Biiznillah...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

Satelcom

Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
391
634
93
@Satelcom hocam bu ve buna benzer keşif çalışmalarında icazet gerekir mi
İcazet alınması ve yaptığın çalışmanın takibi bağlı olduğun mürşidince takip edilmesi herzaman iyi olur.Eğer mürşidin-hocan yok ise o çalışmayı veren-tercüme eden ve yayınlayan kişilere 1 Fatiha 3 İhlas suresi okuyup hediye ederek çalışmalarına başlarsın.

• Beğen
Reactions: Tulpar and ozunu

SoKaKSaKiNi

SMS Onaylı
Normal Üye
21 Ara 2018
22
7
3
İcazet alınması ve yaptığın çalışmanın takibi bağlı olduğun mürşidince takip edilmesi herzaman iyi olur.Eğer mürşidin-hocan yok ise o çalışmayı veren-tercüme eden ve yayınlayan kişilere 1 Fatiha 3 İhlas suresi okuyup hediye ederek çalışmalarına başlarsın.
ALLAH razi olsun hocam... Ben aylarca denedim yapamadim perdeleri acmayi. Ayetel kürsiyle insirahla bi cok esmayla.. karsiliginda saldiri aldim bi baska konuda söyledim peceli cok sisman bi kadinin saldirisi yakaza halinde...
Bu tertibe baslasam sorun yasarmiyim? farzlari yerine getirmeye calisiyorum. namazlari kiliyorum hepsini zamanli kilamiyorum isimden dolayi ama muhakkak kazasini yapiyorum.

• Beğen
Reactions: Bekosbaba

Satelcom

Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
391
634
93
Yahu ben o kadar çok çalışma yaptımki hiç birinde saldırıya uğramadım.Hiç bir ışık parlaması falanda görmedim.Hepiniz önce ''Havas İLMİNİN Şartları'' nı ve HAVAS KORUNMASI nı öğrenin.

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
26 Ocak 2019
105
19
18
Allah razı olsun sabah namazlarından sonra eda edelim Biiznillah

Celil

SMS Onaylı
Normal Üye
17 Ocak 2019
5
0
1
Allah razı olsun gayet faydalı bir paylaşım emeğinize sağlık.

bulut

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
14 May 2018
96
95
28
DENİZLİ
@Satelcom

bende göz perdemi açmak istiyorum.
bununla ilgili şu an bir okuma-çalışma yapmıyorum

daha önce yaptığımda bazı ışık yansımaları görmüştüm
ve hiç aklımda olmayan birisi veya bir olay aklıma geliyordu ve o gün içinde ya da ertesi gün aklıma gelen oluyordu.
okuma yaparken güzel kokular duyduğum oldu bir kere
tesbih çekerken birisini gördüğüm oldu ama çok net değildi
bir de sürekli yanımda birisi varmış gibi geliyordu

sonra bir gece uyku ile uyanıklık arası birisi anlıma vurdu bir günde okuma yaparken birisi kolumu çekti
ve korktum okumayı bıraktım

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
12 Ara 2018
104
34
28
Kocaeli
Ah be güzel hocam vuslat cennete kaldı senin içinde okuyalım inşeallah.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR