Bilgilendirme Sosyal medya karalama

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

Sırrulhavas

Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
20 Nis 2018
13
28
13
sayın @günay bir söz vardır. it ürür kervan yürür.

onun actıgı konuları hatırlıyorumda daha hangi mürekkeple iş yapacagını bilmiyordu. sorsan bin yılın alimi. boşverin bu tarz dengesizler çokça olacaktır.

ben onunla telde konuştum. tekrar gelmek istedi. kabul etmedim . hatta çok değil birkaç gün önce yine kayıt olmak istedi farklı isimle yine engeleldim.

bizmadem ona göre bu kadar kötüyüz neden tekrar üye oluyor.

bu arada sayın @Satelcom benım dostumdur. Alalhın izni ile baki kalacaktır. o yüzden kafanıza takacak bir durum yok.

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
90
42
28
Bizler Burada ki hocalarımızın İnsaniyetini yardımseverliğini hak katında bilgilerini bilmekteyiz, demekki havas forumu olarak o kadar güzel insanlara sahibiz ki karalama yada leke sürme politakasına bürünüvermişler. bu gibi insanlarıda en doğrusu Rabbe havale etmektir

saygılarımla Hocalarım

Woodcutter

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
3 Şub 2019
7
2
3
Antalya
sayın @günay bir söz vardır. it ürür kervan yürür.

onun actıgı konuları hatırlıyorumda daha hangi mürekkeple iş yapacagını bilmiyordu. sorsan bin yılın alimi. boşverin bu tarz dengesizler çokça olacaktır.

ben onunla telde konuştum. tekrar gelmek istedi. kabul etmedim . hatta çok değil birkaç gün önce yine kayıt olmak istedi farklı isimle yine engeleldim.

bizmadem ona göre bu kadar kötüyüz neden tekrar üye oluyor.

bu arada sayın @Satelcom benım dostumdur. Alalhın izni ile baki kalacaktır. o yüzden kafanıza takacak bir durum yok.
edep dışı davranan insandan havas alimi olsa ne olur Mazallah..!!

• Beğen
Reactions: imas.ibrahim⁹⁹

ozunu

SMS Onaylı
Normal Üye
21 Şub 2019
40
15
8
Beni hiç tanımadıkları halde yardımlarını esirgemeyen her bunalıp aradığımda hoş karşılayan değerli hocalarımıza @günay, @imas.ibrahim⁹⁹ , @Satelcom bu davranış hoş değil, hiçbirimiz mükemmel değiliz hocalarımız hariç kimimiz ilim öğrenmek için kimimiz şifa bulmak için buradayız kendimizi ifade ederken yanlışlarımız olabilir , doğru zamanda doğru yerde olmayabiliriz ama bu gönlümüzden geçen olmayıp sürç-ü lisan olabilir, bunu sessiz kalıp cevapsız bırakıp ego yapmayıp karşılıklı konuşmak herzaman iyidir, küfür ise nefretin ve saygısızlığın dışa vurumudur, bu forumun hep birlikte güzel yerlere geleceğine inanıyorum, kötü insan heryerde var Allah bize iyi olma gücü versin.

Satelcom

Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
392
583
93
Böylesine ş****iz ve kafası kırık,iğrenç ve iftiracı kişiliksizler her zaman gelecekler ve kovulacaklardır.
Allah hepimizi iyilerle ve iyiliklerle karşılaştırsın.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR