Bilgilendirme Şahsın kendi esmasını bulması

m.alihoca

Site Onur Üyesi
Normal Üye
Şahıs esmalardan kendine has olan esmayı bulabilmesi için,ğusul abdesti aldıktan sonra temiz giysiler giyer ve Allah rızası için iki rekat namaz kılar.namazdan sonra yedi defa kelimeyi tevhidi okur.sonra dokuz defa besmeleyi şerifi, yedi defa salavatı şerifi ve ihlas suresinini 100 defa ve fatiha suresini 99 defa ve bir defada ayetel kürsiyi okur. Bundan sonra Allah’u tealaya niyaz eder ve niyet ederek uyur. Uykusunda biiznillah okuyacağı esma kendisine bildirilir.

bilgi amaçlıdır

Tulpar

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
kendi esmamızı bulunca bize ne gibi artıları olur ?

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Emeğinize sağlık hocam çok değerli bileğiler

SoKaKSaKiNi

SMS Onaylı
Normal Üye
ALLAH Razi Olsun Hocam. Cok Güzel Paylasim Bide Sürekli Sorulan Bi Soruya Cevap. Havasa merakla gelen kisiler genelde benim ismimin esmasi ne acaba ve bide isminin ebced degeri diye sorular sorular sorular icinde. Bu apacik ve gayet kolay yapilabilinesi bir tertib.

direkli

Normal Üye
De ki: “(Rabbinizi) ister Allah diye çağırın, ister Rahman diye çağırın. Hangisiyle çağırırsanız çağırın, nihayet en güzel isimler O’nundur.” Namazında sesini pek yükseltme, çok da kısma. İkisi ortası bir yol tut. isra 110

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
De ki: “(Rabbinizi) ister Allah diye çağırın, ister Rahman diye çağırın. Hangisiyle çağırırsanız çağırın, nihayet en güzel isimler O’nundur.” Namazında sesini pek yükseltme, çok da kısma. İkisi ortası bir yol tut. isra 110
ben sizi alim sanıyordum ama sizin zerre kadar ilminiz yokmuş sizin verdiğiniz ayet namazda ki kıraat okuma usuludur fakat yukarıda ki konu çok farklı

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
HOCAM BAŞKA Bİ YÖNTEMDE BULUNDUĞU SÖYLENİYOR DOĞUM GÜNÜ GÜN AY TARİHİN SON 2 SAYISI HESAPLANIP KİŞİ KENDİŞ ESMASINI BULA BİLECEĞİ SÖYLENİYOR BU DOĞRUMU MESALA BEN HESAPLADIM BENİMKİ 15 ÇIKTI EL ĞAFFAR

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.