Sorun Çözüldü Saffat suresi ile ilgili deneyim

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Hayırlı günler,
Geçen yıl işlemlerin bitişine kadar hocam okumam için birkaç kısa sure verdi. Biri de Saffat suresinin çok az bir kısmını içeriyor. Geceleri okumaya korktuğum için gündüzden başlarım diye düşündüm. O zamanki durumlarımdan dolayı çalışamıyorum,evden odadan dışarı çıkamıyorum, hiçbir şey yapmaya gücüm yok. Evdekiler de biryere kadar gidip gelecekler. Antreye dolabın üstüne el aynası koymuşlar, kitap kadar bir el aynası. Onlar evden çıkarken eminim o ayna ordaydı. Zaten aynanın yeri orası. Neyse evdekiler çıktılar gittiler. Aradan 2 dk geçmeden odaya girdim , aklımdan artık akşam olmadan okuyayım hemen diye geçirdiğim an büyük bir ses patladı. Çok korktum ama çaktırmamaya çalışıyorum bir yandan. Ne düştü diye bakmaya gittim. Ayna salonda kırılmış yerde bin parçaya bölünmüş. " Allah Allah diyorum bu ayna burda değildi ki antredeydi biliyorum ordaydı buraya nasıl gelmiş ki " diyorum içimden . Heralde dedim çıkarken bıraktılar salona falan diye kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Parçaları toplarken annem geldi birşey unutmuş. Gördü bende sordum siz mi bıraktınız salona diye . "Hayır o antredeydi " dedi. O an anladım onların kırdığını ama cesaretimi topladım yapmam gerekenleri yaptım .Telefondan bakarak okumaya başladım. Ekran normal bir şekilde duruyor ama telefonun etrafı su gibi dalgalanıyor , bulanıklaşıyor, hafif kararıyor. Bu durum bir süre devam etti sonra normale döndü. 2. gün kalkıp okuyayım diye aklımdan geçirirken bu sefer başka odada bir patırtı koptu. Gene birşey düşmüş. Korkmaya da başladım bir yandan. Aydemir hocama anlattım . Onlar Saffat suresinin çok az bir kısmını okumama rağmen etkilendikleri için istemiyorlarmış ,korkutup engel olmaya çalışıyorlarmış. Bugün açtığım konularda olanları anlatmaya çalıştım. İnşallah faydalı olur.

Son düzenleme:
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.