Vefk ÖZEL ÇALIŞMALRIMDAN BİR TANESİ (tecrübe edilmiştir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aydemir

ya leyl ..nur-u nun يا ليلي نور نون
T.C Onaylı
SMS Onaylı
bu aşağıdaki vefkler bizzat şahsıma yani aydemir hoca bana aittir bunu tarafımızca tecrübe ettik nasıl mı
bundan bir yıl kadar önce birisi ile tanıştım bir sofi arkadaşım bana durumlarını anlattı ve bu şekilde tanıştık bir kaç sefer buluşup edilen ziyaretlerden sonra kendime yapmış olduğum vefki boynumdan alıp kendisi takmaya başladı ben vefkleri kişiye özel olmadıkça genel maiyette yaparım ve bana hocam bana ver ben takayım dedi bende tamam dedim ve dedim ki o vefki okumaları var onu yapmalısın dedim peki dedi
bana anlattığı hocam ne işe el atsam kuruyor hiç bir işim rast gitmiyor diyordu ve bunu takıp zikirlerini yapmaya başlayınca hiç işi olmayan kişinin büyük bir hastanede işi oldu ve buda yetmez gibi bu kardeşim adana kebap ustasıdır geceleride şuan kebapçılık yapıyor ve anlattığı bana ''hacam her işim rast gitmeye başladı herkes beni çok seviyor artık rahatım ve öyle ki vefkin sırrını kimseye demedikçe sırrı daim oluyor '' hamdolsun birilerine yardımımız dokunuyorsa
işte vefkler bunlardır denemesi bedava buyrun

bulut

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
hocam bizde vefk olmadan zikirleri okusak fayda eder mi
işlerimizin rast gitmesi herkesin bizi sevmesi için

zikirlerini verebilir misiniz veya bunu için hangi zikirleri günlük okuyalım
Şimdiden Allah razı olsun

@aydemir

Aydemir

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Özelden atarim

mandalina

Normal Üye
resim biraz bulanık rica etsem net olarak yeniden koyabilir misiniz? ek olarak yine mümkünse yanında okunacak zikirleri de özelden ya da buradan iletebilirseniz sevinirim

Allah razı olsun

Aydemir

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Resim okunabilir düzeyde gerektiğinde özelden de zikirlerini atarım inşallah

Son düzenleme:

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Güzel paylaşım Allah razı olsun Aydemir hoca. tüm hayatım karmakarışık bu aralar mümkünse bana da atabilirmisiniz.

Aydemir

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Saati elbette sabah namazindan sonra yada yatsi namazindan sonra okunursa cok faydali olur

B

Behçet Kurbanoğlu

Yasaklanmış Üye
Allah ilminizi artırsın. Vefklerdeki rakamları tam seçemiyorum, rakamlı bölgeler donuk çıkmış. Hatalı yazmak istemem. Mümkünse çalışmanızın daha net bir fotoğrafını ekleyebilir misiniz? Teşekkürler.

Aydemir

T.C Onaylı
SMS Onaylı
sadeceelimde bu resim var ama inşallah bi arşivime bakayım bulursam paylaşırım

Songüz

Normal Üye
Hocam benimde iş kapım kapalı bu vefki yazmadan sadece zikirleri çeksek olurmu ve zikirleri hangileridir?

Aydemir

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hocam benimde iş kapım kapalı bu vefki yazmadan sadece zikirleri çeksek olurmu ve zikirleri hangileridir?
Vefkin ozelligi o zaten normalde belirli sayıdan sonra esmaları okumaya gerek kalmıyor vefk görevini yapıyor

Son düzenleme:

Adasen

T.C Onaylı
Normal Üye
Aydemir hocam banada bu duayı atarmısiniz @aydemir hocam sayesinde Gunay hocam sayesinde inşallah bana ve aileme vaydasi olacak allahın izniyle allah razı olsun sizlerden ilimizi artırsın ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.