Dua Keşfin açılması için

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Gazali evradi. Gazali bu evrad ile 1hafta içinde keşfi açılmış. Sonuçta İmamı Gazali zamanının kutbul Aktabi idi. Kısa süre içinde açılmış.

Burada püf noktalar namazı kazaya bırakmamak, namazı zamanında kılmak, mümkün olduğunca haramdan kaçınmak, bunlari yerine getirmek gerek. Bende bu evrad'i çekiyorum. Bu evrad'i bir diğer özelliği bu virdi çeken her türlü maksatina ulaşır.

Bir mürşidi kamiliniz yok ise cekmenizi tavsiye etmem. Yada koruma yaparak çekin. Sufliler sizi engellemek için musallat oluyorlar. Sizin ne kadar maneviyatınız ilerlemeye baslarsa size musallat olan varlikta güçlü bir varlik oluyor.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Koruma yaparak oku ama seccadede tv vs izlerken değil ve okuduğun odada resim canlı figürü her hangi bir şey olmasın 11 ayetel kürsi oku kendini daireye alarak yapabilirsin

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Tamam @Gunay hocam İnşallah... Allah razı olsun...

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah-u Zülcelal razı olsun ağabey... İnşallah layık bir sofi olmak niyyetim... Seyyid Hasan Arvasi (K.s) efendi hazretlerine mi bağlısınız hocam? @Gunay

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Rabb'im mübarek etsin... En başta Sevgili Peygamberimiz Rasulullah (S.A.V.)'den, Eshab-ı Kiram'dan ve Silsile-i Aliyye ehli sünnet büyüklerimizden razı olsun inşallah... Bizi onların yolundan ayırmasın inşallah...
Seyyid Abdulhakim Arvasi Hazretlerine çok büyük ve çok özel bir sevgim vardır hocam... Zaman zaman Bağlum'a gider duasını isterim. Ayrıca Arvas ailesinden bir seyyide ablam var bana Osmanlıca dersi veriyor. Rabb'im mertebenizi yüceltsin inşallah... Dua eder, dua bekleriz inşallah... @Gunay

Mehmet0404

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
1000 defa ya allah çektim cumartesiyi bekleyeceğiz inşaallah

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.