Sorun Çözüldü Kabala hakkinda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muharrem

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Selamun aleykum herkese iyi forumlar dilerim. Başlıktan anlaşılacağı gibi nette kabala hakkında bir araştırma yaparken kabala dersleri verildiği gördüm bu kabala dedikleri yahudiliğin mistizmi sanırım bu ilmi herkes alabilirmi bunu öğretmek amaçları nedir? Benim bildiğim bu hususu sanhedrin hahamlarinin bilmesi gereken bir konu olduğunu öğrendim?sizce görüşünüz nedir bu kadar gizli sır tuttukları bir şeyi öğretme amaçları nedir?bilmediğim için soruyorum aydinlatirsaniz sevinirim hem diğer kardeslerimiz faydalanır

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Selamun aleykum herkese iyi forumlar dilerim. Başlıktan anlaşılacağı gibi nette kabala hakkında bir araştırma yaparken kabala dersleri verildiği gördüm bu kabala dedikleri yahudiliğin mistizmi sanırım bu ilmi herkes alabilirmi bunu öğretmek amaçları nedir? Benim bildiğim bu hususu sanhedrin hahamlarinin bilmesi gereken bir konu olduğunu öğrendim?sizce görüşünüz nedir bu kadar gizli sır tuttukları bir şeyi öğretme amaçları nedir?bilmediğim için soruyorum aydinlatirsaniz sevinirim hem diğer kardeslerimiz faydalanır

KABALA SIR DEĞİLDİR

İSLAMİYETTE HAVAS YAHUDİLİKTE KABALA HRİSTİYANLIKTA EZOTERİZM.

BU İLİMLER SIR DEĞİLDİR. SADECE EHİLLERİ YAPAR.

KABALA ÖGRETENLER EMİN OLUN KABALAYI BİLMEYENLERDİR. KABALA YAHUDİ OLMAYANA ÖGRETİLMEZ. YANİ KISACASI BİRİSİ BİRİLERİNİ KEKLİYOR. :)

ONDAN DOLAYI EMİN OLUN BİR KAÇ İBRAANİCE KELİME ÖGRETİP SİZE KABALA ÖGRETTİK DİYECEKLRDİR.

SAYGILARLA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.