Vefk İş Yeri Bereketi İçin (tecrübe edilmiştir)

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
i,iş yerinin bereketi için tecrübe edilmiştir . bir arkadaşımın iş yerine yazmıştım ve o şekilde tecrübe ettik hamdolsun arkadaşın işleri yerine girdi

Ekli dosyalar

• rızık iş yeri1.jpg
    rızık iş yeri1.jpg
    243.4 KB · Görüntüleme: 95

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
hocam bana da yaparmısınız
Özel msj ile @aydemir hocamızla temasa geçiniz.Ücreti mukabilinde safran mürekkebiyle yazar sanırım.

Değerli üyelerimiz:Lütfen OKUYUP İSTİFADE ETTİKTEN SONRA konulara yorumlar yazınız ve CHAT'teki sohbetlerede katılınız.Forumu canlı tutalım.Forumda aktif olalım.Sizi forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Lütfen okuyup istifade ettiğiniz her konuya yorum-mesaj-sorular yazınız veya ilave bilgilerinizi paylaşınız..Ahde vefa ile forumumuzu yaşatalım.CHAT sohbetlerimize de katılınız.Selamlarımızla.

JMP

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam vefkleri yazmak için fotokobisini alsak üstünden tükenmezle geçip safran yada neyle geçilmesi gerekiyorsa geçsek tesirli olmaz mı ?Çünkü yazılar çok karışık olurda yanlış yazarız.Ben arapça öğrenmeye yeni başlıycam İnşaAllah da ..Bir de bu vefkleri yazınca okumamız gereken ayetler var mı sürerli olarak..

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
İşyerimiz için bende istiyorum inşaAllah...

JMP

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Kur'anda bir çok yöntem var tabi ki vefklerin tılsımlarında çok başka yeri var.Hocam ben celcelutiye duasını olabildiğince okuyorum.Günay hocam geçende bana bakım yaptı kendin okuma sana daha çok musallat olmuşlar dedi.Birisi bana celp yaptırmış.Evdede genel itibariyle var dedi.Bana vefk yazacağını söyledi ama çok yoğun anladığım kadarıyla dönüşünü bekliyorum.Kendim ne yapabiliri hocam.Birde bir müslüman cinle sohbet kitabında bakım için ayetler ve ortadan kaldırmak için ayetler var hocam ama kendi kendimi okuduğumda şeytanın sırtımdan çıktığını hissettim.Sıçrama ve göğüs kafesimde darlanma hissediyorum.Nasıl bir yol izlesek bilemedim..

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Kur'anda bir çok yöntem var tabi ki vefklerin tılsımlarında çok başka yeri var.Hocam ben celcelutiye duasını olabildiğince okuyorum.Günay hocam geçende bana bakım yaptı kendin okuma sana daha çok musallat olmuşlar dedi.Birisi bana celp yaptırmış.Evdede genel itibariyle var dedi.Bana vefk yazacağını söyledi ama çok yoğun anladığım kadarıyla dönüşünü bekliyorum.Kendim ne yapabiliri hocam.Birde bir müslüman cinle sohbet kitabında bakım için ayetler ve ortadan kaldırmak için ayetler var hocam ama kendi kendimi okuduğumda şeytanın sırtımdan çıktığını hissettim.Sıçrama ve göğüs kafesimde darlanma hissediyorum.Nasıl bir yol izlesek bilemedim..
evvela musallatlardan kurtulmam gerekli tabi havas işi tecrübeli alım hocalarım gözetimi altında olursa güvenli yol gidilir fakat internet ve piyasada ki davetler hepsi hemen hemen eksik eğer illa ben kitap alacağım davetli ve orijinal olursa size sitemizde üyemiz olan @havaskitaplari kardeşimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederim ama illa ki bir alım tecrübeli işini bilen ehli olan hoca ile bu işi yapım yoksa musallat alırsınız benim kendi şahsi tavsiyem kişi kamil mükemmel bir mürşide tabi olsun derim

JMP

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Günay hocam yardımcı olacağını söyledi Allah razı olsun hocam

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.