Önemli HAVAS İLMİ EĞİTİM HAKKINDA

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

Saktar

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
5 Eki 2018
13
14
3
Nasipse eğitimin ilk taksitini göndermek istiyorum. Hayırla bir yerden başlamak gerek. Bismillah diyelim. Özelden bana ödemenin gönderileceği hesap bilgilerini gönderirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

• Beğen
Reactions: günay

sibug

SMS Onaylı
Normal Üye
27 Kas 2018
125
93
28
kocaeli
inşallah bende aybaşında ilk taksitini göndermek istiyorum. Hocam yönlendirebilirmisiniz.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
26 Nis 2018
232
644
93
İSTANBUL
www.sirrulhavas.com
@günay hhocamız sizinle iletişime geçecektir.
Bilgileri size özelden atacaktır.

Amacımız eğitime nasibi olanlar katılsın ve insanalr çok sıkıntıya sokmadan bu işi el ele verip daha güzel bir şekilde başarmak.

Bu arada bizim istediğimiz ürünleri bize uygun bulacak olan üyeler var ise bize burdan yazabilir bizimle iletişime geçebilir.

Haricinde donanım ücretleri tamamlanmaz ise @günay hocamızın dediği gibi 3 4 ay içersinde donanımlar alınmaz ise herkesin ücreti kurusu kurusuna iade edilecektir.

Rabbim inşallah yardımcımız olsun. Inşallah bu eğitimi sizlere sunmayı nasip eder inşallah.

Ne diyelim nasibi olan gelir olmayan zaten gelmez. Gelemez musade etmezler.

Saygılarla

• Beğen
Reactions: İlkcan and Saktar

sibug

SMS Onaylı
Normal Üye
27 Kas 2018
125
93
28
kocaeli
ibrahim hocam, skype gibi halihazırda olan ücretsiz platformlar üzerindende konferans görüşme şeklinde güvenlikli ders verilebilir kaydı alınabilir. veya web sayfası üzerinden görüntülü sınıf oluşturularak üyeler belirlenen ders günlerinde şifreleriyle sayfaya giriş yapsalar, maaliyetleri düşürmek adına başlangıç olarak böyle olsa ileriki zamanlarda tam teşekküllü server kurulsa olabilirmi. şahsen ben bu eğitimi gerçekten almak isteyenlerdenim.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
26 Nis 2018
232
644
93
İSTANBUL
www.sirrulhavas.com
ibrahim hocam, skype gibi halihazırda olan ücretsiz platformlar üzerindende konferans görüşme şeklinde güvenlikli ders verilebilir kaydı alınabilir. veya web sayfası üzerinden görüntülü sınıf oluşturularak üyeler belirlenen ders günlerinde şifreleriyle sayfaya giriş yapsalar, maaliyetleri düşürmek adına başlangıç olarak böyle olsa ileriki zamanlarda tam teşekküllü server kurulsa olabilirmi. şahsen ben bu eğitimi gerçekten almak isteyenlerdenim.
Malesef o platformlar istediğimiz gibi eğitim sunmayacaktır biz tamamen profesyonel eğitim vereceğiz sistem çok farklı olacak Inşallah

Server olmaz ise kütüphane olmaz
Server olmaz ise dosyalar yedeklemenmez2 bizim ürünleri başkaları. Sahiplenir.

günay

Seni bilmeyen beni ben neyleyim
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
13 May 2018
515
1,147
93
Akhisar
Evet arkadaşlar kayıtlar devam etmekte ilgilenen arkadaşların dikkatine

• Beğen
Reactions: xsipi16

xsipi16

SMS Onaylı
Normal Üye
17 Şub 2019
1
0
1
Sevgili @günay bu konuda kendimi geliştirmek istediğimi söylemiştim. Ama bit takım sorularım olacak. Müsait olduğunda özelden konuşmak isterim.

günay

Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
13 May 2018
515
1,147
93
Akhisar
Lüzumu üzere açıklama yapmayı uygun buldum sizden gelen talep ler doğrultusunda sırrul havas yönetimi olarak istişare edip eğitim vermeyi düşündük başvuru yapan kardeşlerimiz oldu hatta kurs ücretleri ni gönderenler bile oldu Allah’ın izni ile bu çıkmış olduğumuz yolda bizimle beraber olduklarını bize hissettirdiler Allah’a şükrediyorum bizim bir sözümüze itimat edip ücret gönderen kardeşlerim den Allah razı olsun der her birine ayrı ayrı teşekkür ederim @günay

slvt

Normal Üye
1 Mar 2019
81
9
8
BU EĞİTİM NEZAMAN OLUR GÜNAY BEY VE NEKADAR BİR ZAMAN ZARFI İÇİNDE SÜRECEK EĞİTİM SÜRECİ KAÇ GÜN VEYAHUT KAÇ AYDIR. Açıkçası bu benim için önem teşkil eden bir durumdur. Faydalanmak isterim.

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
29 Ağu 2018
158
131
43
Rabb'im inşallah isteyen her kardeşime nasip eder. Vesile olduğunuz ve tüm enerjinizle bizlere faydalı olmak için çalıştığınız için tüm hocalarıma en derin teşekkürlerimi sunarım... @günay @aydemir @Devrimci @imas.ibrahimi⁹⁹

günay

Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
13 May 2018
515
1,147
93
Akhisar
Eğitim başvurusu formunu doldurun

ozunu

SMS Onaylı
Normal Üye
21 Şub 2019
40
15
8
O zamana kadar inşAllah bir işim olur ben de katılmak öğrenmek isterim.

Felak

SMS Onaylı
Normal Üye
19 Mar 2019
74
18
8
İlim sahibi kişiler tarafından eğitim verilmesi iyi olacak inşallah, böylece insanlar yanlış bilgilerin mağduru olmayacak

• Süper
Reactions: imas.ibrahim⁹⁹
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR