Hacet için

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
''Allah'u Teala'dan bir hacetin olduğu zaman veya birşeyden korktuğun zaman bir kağıt parçasına şöyle yaz:''

بسْمِ‏اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ

اَللّهُمَّ اِنّى‏ اَتَوَجَّهُ اِلَيْكِ، باَحَبِّ الْأَسْمآءِ اِلَيْكَ، وَاَعْظَمِها لَدَيْكَ، وَاَتَقَرَّبُ وَاَتَوَسَّلُ اِلَيْكَ بمَنْ اَوْجَبْتَ حَقَّهُ‏ عَلَيْكَ بِمُحَمَّدٍ وَعَلِىٍّ، وَفاطِمَةَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسَيْنِ، وَعَلِىِّ بْنِ‏ الْحُسَيْنِ، وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِىٍّ، وَجَعْفَرَ بْنِ مُحَمَّدٍ، وَمُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَعَلِىِّ بْنِ مُوسى‏، وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِىٍّ، وَعَلِىِّ بْنِ مُحَمَّدٍ، وَالْحَسَنِ بْنِ‏عَلِىٍّ، وَالْحُجَّةِ الْمُنْتَظَرِ، صَلَواتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ اَجْمَعينَ، اكْفِنى‏ كَذا وَكَذا.

TERCÜMESİ

Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla

Allah'ım!Ben senin yanında en sevimli ve en yüce olan isimleri vasıta kılarak sana yöneliyorum.Hakkını kendine farz kıldığın Muhammed,Ali,Fatıma,Hasan,Hüseyin,Ali b.Hüseyin,Muhammed b. Ali,Cafer b.Muhammed,Musa b.Cafer,Ali b.Musa,Muhammed b.Ali,Ali b.Muhammed,Hasan b.Ali ve beklenilen Hüccet ile (Allah'ın salat ve selamı onların üzerine olsun) sana tevessül ediyorum;bana şu şu konularda kifayet et.

''Keza ve Keza(Şu şu) yerine hacetlerini iste ve kağıdı dürerek bir çamur parçası içerisine bırakıp akan suya veya kuyuya at;inşallah Allah'u Teala kısa bir zamanda hacetini reva eder.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.