Sorun Çözüldü Esmaül hüsna enerji çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eleste

Normal Üye
esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu..
Ya Vedud Ya Camii Ya Muid
Bu esmaların üçü bir arada okundugunda en güzel şekilde etkisini görmek ve en uygun sayısı ne olmalı acaba bilen varsa yardımcı olabilirmi Allah için .
Üçünün bir arada çekimi sonucu üzerimizde oluşacak etkilerdende burada özellikle deneyimi olanlar varsa paylaşabilirmi ?
Hayatımızdaki yansımaları neler olur bizlere neler katar artısı ve eksisi nasıl olur?
İnternet ortamında hep genel ve aynı bilğiler mevcut , farklı şekilde tecrübesi olanlar vardır inşEllah .

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Ikisi bir arada okunursa herkes seni sever ve ne için okuyorsan hepsi toplu olarak oluşur yani istediğin şey cüzi değilde tamamını elde edersin ve hatta dört büyükmeleğin sevgisini kazanırsın havas işlerinde işlem yaptığında eşikte olsan bu dört büyük meleğe............. okursun ve bunlar o eksik işlemi yine tam öldürüp yaptırırlar.....

Eleste

Normal Üye
Ikisi bir arada okunursa herkes seni sever ve ne için okuyorsan hepsi toplu olarak oluşur yani istediğin şey cüzi değilde tamamını elde edersin ve hatta dört büyükmeleğin sevgisini kazanırsın havas işlerinde işlem yaptığında eşikte olsan bu dört büyük meleğe............. okursun ve bunlar o eksik işlemi yine tam öldürüp yaptırırlar.....
Sayısız okuma yapıyorum ben kurban , bunların dışında derslerim var onlarıda yapıyorum inşEllah ,
Mutlaka Bu mübarek isimlerin faydasını görürüz buna şeksiz şüphesiz inanıyorum,
Lakin her yolun bir zorluğu vardır,
O yüzden sayısı varmı , illa sayıya binaenmi okumak lazım Ellah razı olsun inşEllah

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Zamanla olur sayıya göre yapmak olur.Fakat bazı sofiler latif zikrine geçtikten sonra da olur

O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Ikiside cok gucli esmalar ben cok okuyunca kafamin icinde karincalanma olup ve cok üşüyorum ben esmalardan goruyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.