ERCİYE DAVETİ

turker69

T.C Onaylı
Normal Üye
Erciye Daveti|Rızk|Kabul Görmek Rızkı kolaylaştırmak, kalbleri tesir etmek ve kabül olunmak için, hergün sabah namazından sonra 3 defa bu daveti okursun. Okunacak Erciye daveti budur: "Bismillâhirrahmânirrahîm. Ercin ercecin heyûcin heylecin heylûcin câcin ecin yâ ma'şeral ervâhır rûhâniyeti eksûnî envârakümül mudıyyeti ve şuââtekümül behiyyeti ve ahlâkakümür radiyyeti ve enfâsikümül atriyyeti ve kûnû avnen lî alâ celbir rızkı ve teshîril halki bi hakkıl kelimâtil mukaddesetil ezeliyyeti vez zâtil ehadiyyetil ebediyeti bi hakki mâ aksemtü bihi aleyküm.Ve innehü le kasemün lev ta'lemûne azîm. Tekâdüs semavâtü yetefettarne minhü ve ten şakkul ardu ve tehırrül cibâl. Hâzâ zecertiküm zecran ve deavtüküm da'vetel ihlâsi minküm minhâ ve lâ müferra leküm anhâ hattâ tefalû mâ tü'merûne bihi elvâhan elvâhan elacele elacele essâate essâate heyûmin heyûmin heyûcin heyûcin heyûhin heyûhin âhin âhin âhan âhan birahmetike yâ erhamer râhimîn." ben geceleri okuyorum yanlız siz korunma yapın rahatsız ettikleri çok sık oluyor

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Ben bunu bir kaç kere okudum. Rahatsız edildim. Rizk konusunda nasıldır devamlı okusak ?

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Bu rızkı için dediği maddi rızkı değil ki

Bu mendel-i zati dir. İsimle davettir.

Rızıkla alakası olmayıp okuyana sıkıntı verecektir bu davet.

Kitapta öyle yazıyor. Biz her kitapta yazanı değil tecrübe ettiğimizi paylaşalım

@turker69 davetleri verirken usulünü de verin.
Ben yapıyorum siz koruma yapım demek yetmez.

Usul ve yöntemini anlatın.

Amacınız burda davet vermek değil davetten gelecek sıkıntıları sıfıra indirmektir.

Bende 1 milyon davet yazarım. Kendinizi koruyun derim.

Bir davet paylaşılacak ise detaylı olacak ben yaptım oldu siz yapın dersek diğer sitelerden ne farkımız kalır.

Lütfen bunlara dikkat edin.

Bundan sonra kural koyacağız.

Davet Mendel çalışma verilirken

Tam detaylı olacak

Saat kaçta başlanır. Tütsüsü varsa.

Okuma sayısı okuma şekli evde ki durum yaşanılan durumlar tam detaylı açıklanmalı.

Yoksa davet paylaştık oldu bittiye gelmemeli.

Kalite ve sırlardan bahsedeceğiz.

Yoksa sırrulhavas havasın sırları anlamını taşımayız..

Saygılarla

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Çok doğru Hocam

O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Bende gece okuycam insallah Allah nasip ederse

dudu

Normal Üye
Bu duanın öncesinde ve sonrasında yapılacakları da yeni üyeler ve bilgi sahibi olmaya çalışanlar için detaylı yazar mısınız.

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
İmas hocam çok güze açıklamış ve konuya aydınlık getirmişsiniz Allah razı olsun sizden.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.