Davetiye Daveti ayeti Nur

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
613
Konum
Akhisar
Bu İşlem Ne İçin Yapılır
.
Bu İşlemin Zamanı
.
Bu İşlemin Tütsüleri
.
Bu İşlemi Tecrübe Eden
.
Bu İşlemin Kaynağı
.
Daveti Ayeti Nur
(Allahu nurussemavatı vel ard)
Eğer bu mübarek ayeti celilin müvekkeli olan meleklerle hem hal olmak istersen ve hem âlemi gaybı temaşa edip birçok gizli sırlara vakıf olmak istersen her gün 12 defa ihlası şerif okuyup ardından 12 defa inna enzelnahü fi leyletil kadr suresini okuyup sonra bu ayeti kerimeyi 124 defa okuyacaksın, bu amelde yalnızca okuma esnasında halvet yerde olmak şarttır, oruç tutmak şart değildir, Birde akşamları okumayacaksın sadece gündüzleri güneşin ışığı çok olduğu vakitte okuyacaksın, yani öğle vakti okuyacaksın. Ve bir celsede ve hep aynı mekânda oturup okuyacaksın, daima abdestli olacaksın. 40 gün okumaya devam edeceksin. 40 gün dolunca biemrillahi Teâlâ kalbin nurla dolar, yüzün ay gibi parlar, gece olunca uykuda alemi gayba götürüp türlü türlü yerleri temaşa ettirip dolaştırırlar, enva-i çeşit, Hiçbir gözün görmediği kulakların duymadığı şeyleri gösterirler. Bunda sırrı azim vardır. Amma zinhar bu gizli şeylerden kimselere bahsetmeyeceksin, hemen bu nimetler elinden geri alınır, emeklerin boşa gider.
Türkçe okunuşu
Allahu nurus semavati vel ard, meselu nurihi ke mişkatin fiha misbah, elmisbahu fi zucaceh, ezzucacetu ke enneha kevkebun durriyyuy yukadu min şeceratim mubaraketin zeytunetil la şerkiyyetiv ve la ğarbiyyetiy yekadu zeytuha yudi'u ve lev lem temseshu nar, nurun ala nur, yehdillahu li nurihi mey yeşa' ve yadribullahul emsale lin nas vallahu bi kulli şey'in alîm. Kaynak gencine esrar
 
ÖNEMLİ UYARI

HAVAS İLMİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ DEĞİLSENİZ, Bu İşlemleri kendinize veya başkaları üzerinde uygulamamanızı, YAPMAMANIZI tavsiye eder, Bu işlemleri yapıp yapmamak tamamen şahısların kendi İNSİYATİFİNDEDİR. Yapacağınız herhangi bir yanlış işlem ve uygulama durumunuzda SİTEMİZİN SORUMLULUK ALMADIĞINI bildirir. Ayrıca sitemizde konuların BİLGİLENDİRME AMAÇLI konular ve paylaşımlar olduğunu hatırlatır. Anlayışınız için TEŞŞEKKÜR ederiz.

Site Ekibimizden Profesyonel Anlamda Destek Almak isterseniz +90 850 840 05 71 Numaralı iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Katılım
19 Eyl 2018
Mesajlar
299
Degerli paylaşımınız için Allah razı olsun inşallah @Gunay hocam. Emeğinize sağlık.
 

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
Katılım
26 Ocak 2019
Mesajlar
103
Allah razı olsun çok orijinal paylaşım
 

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Katılım
19 Tem 2019
Mesajlar
99
Sadece bu en sonda yazılmış olan Türkçe okunuşu kısmını kısa bir süre okumuştum. 2019 başlarında. Rüya da bazen kısa süre sonra olacaklari görebiliyordum. Tıpkı rüyaları çıkan insanlar gibi. Bakımdan sonra tabi bu hal geçti. geçmesi iyi oldu çünkü benim gibi aciz biri için bu biraz fazla ve yorucuydu. Sormadan yapmamak lazım. Paylaşım için teşekkürler
 
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR