Sorun Çözüldü Daha önce indirdiğim bir kitap hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mamixl

SMS Onaylı
Normal Üye
Selamünaleyküm site yenilenmeden önce bir kitap indirmiştim bu siteden hatta indirebilmek için üye olmuştum. Allah razı olsun iyiki olmuşum. Ancak kitap telefonumda idi. Formatlayinca silinmiş. Genelde başka yere kopya ederdim ancak bulamıyorum.

Kütüphaneye baktım ama o kitap yok. Google da arayınca daha önce var olan sayfalarınız şuan görünmüyor artık.

Kitap havas kitabıydı. Sarı sayfaları olan. İçinde çeşitli dualar ve nasıl uygulanması gerektiği anlatılıyordu. Hatırladığım kadarıyla dosya boyutu büyük değildi. Yazarı ve ismi hatırlamadığım için bulamıyorum şimdi. Nasıl bulurum acaba. Biliyorum çok açıklayıcı olmadı ama yinede yazmak istedim.

İçinde rızk ile zenginlik ile bereket duaları vardı ilk başlarında. Devamını daha okuyamamıştım.

Yazarı Türkçe ismi vardi.
Yardımcı olandan Allah razı olsun.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Selamünaleyküm site yenilenmeden önce bir kitap indirmiştim bu siteden hatta indirebilmek için üye olmuştum. Allah razı olsun iyiki olmuşum. Ancak kitap telefonumda idi. Formatlayinca silinmiş. Genelde başka yere kopya ederdim ancak bulamıyorum.

Kütüphaneye baktım ama o kitap yok. Google da arayınca daha önce var olan sayfalarınız şuan görünmüyor artık.

Kitap havas kitabıydı. Sarı sayfaları olan. İçinde çeşitli dualar ve nasıl uygulanması gerektiği anlatılıyordu. Hatırladığım kadarıyla dosya boyutu büyük değildi. Yazarı ve ismi hatırlamadığım için bulamıyorum şimdi. Nasıl bulurum acaba. Biliyorum çok açıklayıcı olmadı ama yinede yazmak istedim.

İçinde rızk ile zenginlik ile bereket duaları vardı ilk başlarında. Devamını daha okuyamamıştım.

Yazarı Türkçe ismi vardi.
Yardımcı olandan Allah razı olsun.

VE ALEYKUM SELAM

ŞİMDİ İNANIN YÜZLERCE ÇEŞİT ENVAİ KİTAP VAR SİZİN SOYLEDİKLERİNİZ. BÜTÜN HAVAS KİTAPLARINDA VAR. SİZİN ARADIĞINIZ KİTAP HANGİSİ BİLMİYORUM AMA TELİF SEBEBİ NEDENİYŞE SİSTEMDEN SİLMİŞİZDİR.
TELİF NEDENİ OLAN KİTAPLARA KUL HAKKINA GİRMEMEK İÇİN YAYINLAMIYORUZ. EMEĞE SAYGI DUYUYORUZ.
SAYGILARLA

Mamixl

SMS Onaylı
Normal Üye
Anladım teşekkür ederim. Ben bakmaya devam edeyim. Hayırlısıyla karşıma çıkar tekrar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.