Vefk Cinlerle ilişki yaşayanlar için

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Cinlerle İlişki Yaşayan, Kadın veya Erkekleri Bu Sıkıntıdan Kurtarmak İçin Vefki taşıyan sıkıntılardan kurtulur. Vefk 750 yıllık koruma gibidir.
6C2558D5-CD58-49C8-AE09-C7C412275070.jpeg

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Zinadan kurtarmak için mı abi bu ?

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Cinler bir şekilde kişiye sahip olabiliyor benim yakın çevremde bir bay tanıyorum bayan bir cin ile evli olduğunu söylüyor açıklamak gerekirse bazen bir hanıma aşık olup sahip oluyorlar evli ise kocasını istemiyor bay isede eşini istemiyor Çünki eşi kılığında başka şekilerde yaklaşıp cima ediyor bu tür sıkıntı ya maruz kalmamak için özellikle hanımlar banyoda fazla uzun süre kalmayın işinizi çabuk bitirip çıkın buralarda görüp beğeniyor sonrası malum çocukuk yıllarımda annemin dedesi vardı hsvasla uğraşan bende meraklı idim onun yanına gelen hastalardan bire bir duyduklarım ilerleyen yaşlarda dedemin anlattıkları gerçi hocalarımız daha iyisini bilir yazdıklarım benim kendi duyduğum gördüğüm olaylar hocalarımız bu konuda daha aydınlatıcı mesajla üyelerimizi bilgilendirebilir @aydemir @imas.ibrahim⁹⁹

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.