Bilgilendirme: Değerli üyelerimiz. Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Bilgilendirme Başka site ajanları it ürür kervan yürür

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

günay

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
13 May 2018
543
1,204
93
Akhisar

Ekli dosyalar

Moderatörün son düzenlenenleri:

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
26 Nis 2018
246
676
93
İSTANBUL
www.sirrulhavas.com
@imas.ibrahim⁹⁹ @aydemir @günay birlikte Allah için çıktığımız bu yolda yaptığımız yenilikler kurduğumuz vevfkhane sitesi bazı site ve şahısların zoruna gitmiş olacakki Enes Furkan adında bir ajanlarını üzerimize salıp
AKILLARINCA BIZI BEZDIRIP YILDIRIP VAZGEVIRECEKLERINI SANIYORLAR.

SÖZÜM ONA KI o site VE SAHISLARA;

DEĞIL SIZ bütün kopeklerinizle GELIRSENIZ GELIN ALLAHIN IZNI ILE BIZI BU GAYEMIZDEN VAZGECIREMEZSINIZ.

AMACLARI BELLI OLAN SAHISLARIN HERKESI KENDILERI GIBIYMIS GORMELERINDEN KAYNAKLANIYOR. BU SORUN.

BEN SAHSIM RESIMELRDE DE GORDUNUZ GIBI BEN SARUHANLIYMISIM. AKRABALARIMA SORMUS ben hoca değilmişim.
SOZDE AHMAK ADAM.

YAZDIKLARIMI KANIT OLARAK KULLANACAKMIS. KULLANMAZ ISEN ADAM DEGILSIN. SEN DUA ETTE BENIM TERBIYEM MUSADE ETMIYOR YOKSA ONLARI DA YAZARDIM KULLAN DERDIM. ONUN BUNUN PIYONU.

BU ŞAHIS DAHA ÖNCE DE SITEMIZE FARKLI HIR ISIMDE KAYIT OLUP. AYDEMIR HOCAMIZA IFTIRA ATMISTI. Bunu da Unutmadık.

BEN aydemir hocamiz konusunda aradim.konustuk. bu aptal.onu da unutmustur.
BU PSİKOLOJIK RUH HASTASI'na KENDISI gibi olan sahiplerine
BUNU DIYOR CUNKU FORUMU OYLE DOLDURMUS.
O VE ONLARA CEVABEN

1 BEN SARUHANLI DEGILIM
2 BENIM AKRABALARIM SARUHANLI DA DEĞIL.
3 SEN BENIM.AKRABALARIMA ULASACAK KADAR AKIL VE FERASAET SAHIBI DEGILSIN . BU SeNI YONLENDIRENLER ICINDE GECERLDIIR.

4 EN ONEMLISI SEN VE SENİN GIBILER OLDUKCA BU VE DIGER SITELeRIMIZ ALLAH'U TEALA C.C HU IÇIN HIZMETTEN VAZGEÇMEYECEKTIR.

UNUTMADAN DIYEYIM BU ŞAHIS DAHA ÖNCE YAPTIGINI SIMDI DE KANIT OLARAK YAPIYORMUS. ADAM.OLSAN ZATEn KACMAZSIN. Ben sana istedigin kaniti vereeyim. NEYSE .

SÖZÜM.O VE ONUN GIBILERE KI BIZ ALLAH'U TEALA C.C HU RIZASI IÇIN HIZMET ETMEKTEN VAZGECMEYECEGIZ .

DUNDE SOHBETTE DE MILLETI KISTIRIGINI GORUNCE ANLAMISTIK ZATEN. KIT AKLINLA MILLETI KISKIRTTIGINI MI SANIYORSUN BRE AHMAK.

GECEN DEFA DA KIZMISTIK BU SEFER DE BU AHMAKALRA KIZIYORUZ .

SÖZÜM O SAHSA KI SAHIPLERINE SOYLE BU SEFER DE OYUNUMUZ TUTMADI . KARALAMA YAPACAKTIK AMA DESIFRE OLDUK DE.

BIZLER SIZLERE HIZMET ETMEKTEN ALLAH'U TEALA C.C HU RIZASI IÇIN VAZGECMEYECEGIZ

Eklerde detaylar vardır. ..
Sayın @gunay hocam it ürür kervan yürür. Üzmeyin kendinizi açıklaniz çok güzel olmuş

aydemir

ya leyl ..nur-u nun يا ليلي نور نون
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
723
1,514
93
ALLAH hidayet etsin ne diyeyim....

• Beğen
Reactions: günay

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
12 Ara 2018
84
17
8
Kocaeli
Sayın @gunay hocam it ürür kervan yürür. Üzmeyin kendinizi açıklaniz çok güzel olmuş
ALLAH'U TEALA C.C HU RIZASI cümlemizin üzerine olsun . şimdi daha iyi anladım dün ustalardan yediğim fırçanın sebebini nerdeyse kabak bana patlayacakmış bir üyeye sohbette yardımcı oluyorum sandım nerdeyse kendi ayağıma sıkıyormuşum. Rabbim sizlere sabır metanet vede bereketli uzun ömür ihsan eylesinki rızasına daha fazla nail olasınız .

sibug

VİP 4
SMS Onaylı
Normal Üye
27 Kas 2018
132
108
43
kocaeli
Hocam siz insanların cinni musallatlarını temizliyorsunuz, Allah da sizin insi musallatlarınızı temizlesin. Allah kolaylık versin, yolunuzu açık etsin.

• Beğen
Reactions: günay and ishak41

bahar1994

SMS Onaylı
Normal Üye
5 Haz 2019
9
10
3
Kufur etmek serbest mi? Bu tur gereksiz, karaktersiz karakterlerle ugrasmak bile boş, bomboş Aslinda numarasi var Yazacagim😃😄

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
26 Nis 2018
246
676
93
İSTANBUL
www.sirrulhavas.com
Kufur etmek serbest mi? Bu tur gereksiz, karaktersiz karakterlerle ugrasmak bile boş, bomboş Aslinda numarasi var Yazacagim😃😄
Güzel düşünceniz için teşekkür eseriz ama.sakin 3 kuruşluk insanlara yazıp ta kendilerini 5 kuruş saydırmayın.

• Beğen
Reactions: bahar1994

bahar1994

SMS Onaylı
Normal Üye
5 Haz 2019
9
10
3
Hayırlı Geceler Arkadaşlar
Ben bu şahısa ulaştım. Kendsi halen hayal kuran samimiyetsiz bir efsane rezil olarak iftira atmak için nereden ne yalan atabilirim ortaya nın peşine düşmüş, halen hocalarimiz hakkinda ileri geri konusmaktan kendini alikoymayan, gerek ibrahim hocamizdan gerek aydemir hocamizdan gerekse gunay hocamizdan istediğini alamadigi icin karin agrisi olan bir şahistir.
Utanmadan yanlis yolda yanlis yapmaya devam ederek beni bile tehdit etmiş fakat denildigi uzere it urur kervan yurur, havlayan it isirmaz mantigiyla gülüp geçiyorum.
Allah hocalarimizdan binlerce kere razi olsun
Bu tür insan suretli iftitlere firsat vermesin rabbim Burada ne yapiliyorsa, ne yaziliyorsa, ve yine hocalarimin diger sitesinde ne uygulaniyorsa bizlerin yararinadir. Bu devirde sayili hocalar kalmistir ki adam gibi adam sifatinda onlarida lekelemeye karalamaya calisan musvette insanlara firsat vermemek insanlik icin farzdir.
Namaz 5 vakit ahlak, 24 saat farzdir insanlarin emeklerine seviyesizlik etmek en buyuk saygisizlik ve ahlaksizlik kanimca.
Sevgiler

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
12 Ara 2018
84
17
8
Kocaeli
Hayırlı Geceler Arkadaşlar...
Allah hocalarimizdan binlerce kere razi olsun
Bu tür insan suretli iftitlere firsat vermesin rabbim Burada ne yapiliyorsa, ne yaziliyorsa, ve yine hocalarimin diger sitesinde ne uygulaniyorsa bizlerin yararinadir. Bu devirde sayili hocalar kalmistir ki adam gibi adam sifatinda onlarida lekelemeye karalamaya calisan musvette insanlara firsat vermemek insanlik icin farzdir.
Namaz 5 vakit ahlak, 24 saat farzdir insanlarin emeklerine seviyesizlik etmek en buyuk saygisizlik ve ahlaksizlik kanimca.
Sevgiler
Sanıyorum ki hocalarım bu emeklerinin karsiliğinida yine bize ve ümmetin yarar ve faydasına kullanacaklar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: bahar1994

bahar1994

SMS Onaylı
Normal Üye
5 Haz 2019
9
10
3
3 5 gereksiz detayla muhteşem detaylar silinmez Allah hocalarimizdan razi olsun
Gereksiz özneler işte çok ta birsey beklemek gerekir bu tiplerden :)

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
12 Ara 2018
84
17
8
Kocaeli
Sadece can sıkıp strese sebeb oluyorlar gölge bile olamıyorlar baksanıza iyot gibi sırıttı hemen

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR