Bilgilendirme Bakım için

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Haklısın Leyla ??

leyla

Normal Üye
Vip konularını gördükçe merakım artmakta. Hadi bakalım ben de vip olabilecek miyim :)

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Ben 75 mesaja ulaştığım için, Günay hocam Allah kendisinden razı olsun ki bakımımı yaptı, üzerimde vesvese ve nazar olduğu sonucuna vardı. Bir takım önerilerde bulundu. Her soruma bıkmadan sıkılmadan yorulmadan son derece nazik ve merhametli şekilde cevap verdi. Burada "din kardeşliği"kelamını daha iyi anlıyorum... Yalnız değiliz arkadaşlar, sakın üzüntüye ve ye'ise kapılmayın, verilen sıkıntılar Rabb'imizin bize yakınlığını anlamamız için verilmiş ödüllerdir... Bu gözle bakmalıyız... Şükür ve sabretmeliyiz... Allah bu siteyi kuranlardan ve hizmet verenlerden razı olsun inşallah... @Gunay @Devrimci @aydemir

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
@günay hocamızdan bir bakımda ben ricada bulundum tabiki abla nedemek dedi Allah razı olsun rabbim ilminizi bilginizi artırsın Günay hocamm Verdiğiniz güzel hizmetten ötürü çok teşekkür ederimm

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Siteye ilk olduğum günlerde caresizce derdime derman ararken @Gunay hocam hızır gibi yetişti sıkıntımı dinledi ve hemen bakım yapacağını söyledi üzerimde nazar oldugunu ve esimle bana ayırma büyüsü yapıldığını öğrendim sayesinde @Gunay hocam ve @aydemir hocamın hakkını asla ödeyemem verdikleri okumalar ve korunma dualari sayesinde derdim kalmadi cok şükür. Rabbim sizi iki cihanda hayırlı kullarindan eylesin ilminizi artırsın zalimlerin şerrinden korusun inşallah. Sizin gibi Allah dostlarının olduğunu bilmek kalbimi ferahlatiyor değerli hocalarım @aydemir @Gunay Hocalarımızın kıymetini bilelim. Allah onlara güç, kuvvet, sağlık, huzur versin inşallah.

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Günay hoca son derece karakterli yardim sever kelimelerle ifade edemeyecegim kadar çok değerli bir insan.Allah ilmini artirsin hiç bir şey talep etmeden kizim icin gosterdigi ilgi ve alakayi asla unutamam. Allah razi olsun

turkistan

SMS Onaylı
Normal Üye
@Gunay hocam son derece naif kimseye yukardan bakmayan Allah rızası için yardımcı olmak isteyen bir hocamız ayrıca @Devrimci @aydemir ve bu forumdaki diğer hocalarımızda aynıdır ehli sünnet kişilerdir saygı duyulması gereken Allah yolunda ilerleyen hocalarımızdır.
Dün @Gunay hocamız bana bakım yaptı ve dedikleri birebir doğru çıktı hatta işlemin neden ve ne için yapıldığınıda söyledi sorunumu buldu nasıl çözüleceği konusundada yardımcı oldu Allah @Gunay hocamızın ilmini arttırsın Allah ondan razı olsun.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.