Bilgilendirme: 1.) Değerli üyelerimiz www.sirrulhavas.com.tr Kurumsal Sitemiz Yayındadır. 2.) vefkhane.com Vefk Yapım Sitemiz Yayındadır. 3.) Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Teşekkürler :) Aydemir hocamın yazmış olduğu koruma vefk için teşekkürler

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.sirrulhavas.com.tr SIRRULHAVAS KURUMSAL SİTEMİZ yayındadır.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

• Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.vefkhane.com sitemiz yayındadır. Sizde dilerseniz Kendinize özel vefk yaptırabilirisiniz.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

polali

SMS Onaylı
Normal Üye
7 Kas 2019
4
1
3
Bende yaptırdım vefk. Elime ulaşsın bende teşekkür mesajı yazacağıma eminim. Allah sıkıntı vermesin

• Beğen
Reactions: fenerium

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
19 Tem 2019
97
68
18
Hayırlı günler, koruma vefkini takalı nerdeyse 1 ay oldu . Bağlantıların kopmaması , karışmaması için bu konu altından devam ediyorum. Önceden yaşadıklarımdan ve son 1 ayda yaşadıklarımdan kısaca bahsederek izah edeyim. Önceden olaylar ,yaşadıklarım gecici olarak düzelir sonra daha şiddetli tekrarlanırdı ,çok şükür olaylar tekrarlanmıyor. Musallat olan varlıklar benden ilk alındığı zamanlardaki gibi hissediyorum . Özellikle ellerimde ,kollarımda ,bacaklarımda hafiflik var. Önceden birileri tutuyor gibi yada mideme oturmuş gibi hissediyordum . Hatta geçen yıl yaşadığım olayı da anlatayım. Kollarımda aşırı halsizlik oldu birkaç gün ,kollarımı kaldırmaya halim yoktu . Çok geçmeden rüyamda birkaç siyah gölge vardı, kollarımdan tutup biryere götürmeye çalışıyordu .Gözümü açtığımda, uyandığımda kavgadan çıkmış gibi bitkin uyanıyordum . Ne zaman bu kollarımdaki halsizlik başlasa aynı olaylar devamlı oluyordu . Çok şükür şimdi olmuyor. Gerçekten dinlenmiş olarak uyanıyorum. Normal hayatta zaten yaklaşamıyorlar,rüya aleminde yada bilmediğim başka boyutlarda yada alemlerde de vefk görevlilerinin yanımda,yakınımda olduğunun fakındayım. Baş ağrısı konusunda da bunu sürekli yaşayan kişiler için açıklama olarak yazıyorum. Önceden benim baş ağrılarım doğru dürüst geçmiyordu. Kafamın içinde beynime saplanmış birkaç çivi varmış ve bu çiviler beynimi oyuyormuş gibi sancı ve ağrı oluyordu. Önceki bütün sıkıntılarımda olduğu gibi dr a gittim kaç kez görünürde birşey yoktu. Ağrı kesici içiyorum geçmiyor, bitkisel çaylar içtim, küçük enerji çalışmaları yaptım, zaten aşırı ışık kullanmam, sessiz yerde dururum ,evde çıt yok ama o baş ağrısı geçmiyordu . Çok şükür o da geçti ve tekrarlanmadı. Son olarak önceden çok vesvese yapıyordum yada onlar yapıyordu. Hocalarımız daha iyi bilirler Sağ kolumdan başlayan boynumdan beynime doğru giden incecik akım, enerji gibi birşey vardı. O olduğu zaman hislerimin yada düşüncelerimin bana ait olmadığı ,onlardan kaynaklı olduğu anlıyordum. Çok rahatsız edici bir histi, ne zaman bunu hissetsem baş ağrılarım,çınlama, kulak içinde uğultu katlanıyordu. Allah a şükürler olsun tekrarlanmadı . Bu his Vefki taktığım anda geçti. Bu yaşadığım sıkıntılardan çok şükür Aydemir hocamın yardımıyla kurtuldum. En çok sevindiğim ,beni mutlu eden olay ise tekrarlanmaması. Şükürler olsun.