Teşekkürler :) Aydemir hocamın yazmış olduğu koruma vefk için teşekkürler

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Sıkıntılarımdan sonra Aydemir hocam üzerimde taşımam için koruma vefk gönderdi . Kendisine özellikle teşekkür etmek istiyorum ,"bunlar bilinçaltı rüyalar, kafanda kuruyorsun" diyip geri çevirmedi . Vefki 10 gündür taşıyorum . Baş ağrısı,ense ağrısı taktığım gün geçti .İçimde korku kalmadı .Rüyalarımda da görmüyorum ,vefk görevlileri onlara izin vermiyor. Namaz kılarken,Kuran okurken eşyalardan ses gelmiyor,kendi kendine düşüp kırılmıyor. Bilmediğim alemlerde, boyutlarda yada yerlerde hapsolmuşluk hissi , kaybolmuşluk hissi de geçti . Uykularımda genelde sıçrayarak uyanırdım yada uyandırılırdım ,o da kalmadı .Onların seslerini ( çok yuksek ,baskın titreşim gibi ) duymamak için sürekli kulaklıkla uyumaya çalışıyordum ,onu da bıraktım .Gündüz uyuduğumda daha kötü oluyordum , 10 günde 3-4 sefer gündüz uyudum hiç sıkıntı yaşamadım . Uykularım çok rahat artık çok şükür. Şu dünyada tek istediğim rahat uyumaktı. Aydemir hocam Allah sizden binlerce kez razı olsun.Sizin gibi ilim sahibi hocalarımızı Allah başımızdan eksik etmesin.

polali

SMS Onaylı
Normal Üye
Bende yaptırdım vefk. Elime ulaşsın bende teşekkür mesajı yazacağıma eminim. Allah sıkıntı vermesin

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Hayırlı günler, koruma vefkini takalı nerdeyse 1 ay oldu . Bağlantıların kopmaması , karışmaması için bu konu altından devam ediyorum. Önceden yaşadıklarımdan ve son 1 ayda yaşadıklarımdan kısaca bahsederek izah edeyim. Önceden olaylar ,yaşadıklarım gecici olarak düzelir sonra daha şiddetli tekrarlanırdı ,çok şükür olaylar tekrarlanmıyor. Musallat olan varlıklar benden ilk alındığı zamanlardaki gibi hissediyorum . Özellikle ellerimde ,kollarımda ,bacaklarımda hafiflik var. Önceden birileri tutuyor gibi yada mideme oturmuş gibi hissediyordum . Hatta geçen yıl yaşadığım olayı da anlatayım. Kollarımda aşırı halsizlik oldu birkaç gün ,kollarımı kaldırmaya halim yoktu . Çok geçmeden rüyamda birkaç siyah gölge vardı, kollarımdan tutup biryere götürmeye çalışıyordu .Gözümü açtığımda, uyandığımda kavgadan çıkmış gibi bitkin uyanıyordum . Ne zaman bu kollarımdaki halsizlik başlasa aynı olaylar devamlı oluyordu . Çok şükür şimdi olmuyor. Gerçekten dinlenmiş olarak uyanıyorum. Normal hayatta zaten yaklaşamıyorlar,rüya aleminde yada bilmediğim başka boyutlarda yada alemlerde de vefk görevlilerinin yanımda,yakınımda olduğunun fakındayım. Baş ağrısı konusunda da bunu sürekli yaşayan kişiler için açıklama olarak yazıyorum. Önceden benim baş ağrılarım doğru dürüst geçmiyordu. Kafamın içinde beynime saplanmış birkaç çivi varmış ve bu çiviler beynimi oyuyormuş gibi sancı ve ağrı oluyordu. Önceki bütün sıkıntılarımda olduğu gibi dr a gittim kaç kez görünürde birşey yoktu. Ağrı kesici içiyorum geçmiyor, bitkisel çaylar içtim, küçük enerji çalışmaları yaptım, zaten aşırı ışık kullanmam, sessiz yerde dururum ,evde çıt yok ama o baş ağrısı geçmiyordu . Çok şükür o da geçti ve tekrarlanmadı. Son olarak önceden çok vesvese yapıyordum yada onlar yapıyordu. Hocalarımız daha iyi bilirler Sağ kolumdan başlayan boynumdan beynime doğru giden incecik akım, enerji gibi birşey vardı. O olduğu zaman hislerimin yada düşüncelerimin bana ait olmadığı ,onlardan kaynaklı olduğu anlıyordum. Çok rahatsız edici bir histi, ne zaman bunu hissetsem baş ağrılarım,çınlama, kulak içinde uğultu katlanıyordu. Allah a şükürler olsun tekrarlanmadı . Bu his Vefki taktığım anda geçti. Bu yaşadığım sıkıntılardan çok şükür Aydemir hocamın yardımıyla kurtuldum. En çok sevindiğim ,beni mutlu eden olay ise tekrarlanmaması. Şükürler olsun.

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.