Teşekkürler :) Aydemir hocamın yaptığı büyü iptali işlemleri

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Hayırlı günler , Daha önceki konularımda bahsettiğim durumların ardından yaşananları paylaşmak istiyorum. Musallat temizlendi, birsürü büyü bozuldu , tılsımlar silindi . Ancak rahatsız etmeye devam ettiler .Kına yakılması ve rüyamda düğüne götürmelerinin ardından sitedeki hocalarımıza durumumu anlattım . Sağolsun Aydemir hocam yardımcı oldu . İşlemleri bitirene kadar takmamız için vefk gönderdi ve bana dokunmalarını engelledi . Büyülerin bozulmasına rağmen rahatsız etmelerinin sebebi en son aşamada ibtali sihir işleminin yapılmamasıydı . Aydemir hocamla konuştuktan sonra eskisi gibi rahatsız edemediler ama rüyamda evden gitmekte istemiyorlardı . Yaklaşık 10 gün sonra Aydemir hocam ibtali sihir için yazdıklarını gönderdi . Nasıl yapmamız gerektiğini belirtti . Uygulamadan 1 gün önce bile rüyamda yapmamam için korkutmaya çalıştılar . (çok kişiyle konuştum ancak sadece ne zaman işinin ehli bir hocayla konuşsam rüyada yada gerçek hayatta korkuturlar ,yazdıklarımı yaşayan kardeşlerim çok dahi iyi anlayacaktır. ) Ailecek sudan içmemiz gerekiyordu . Aileden biri sebepsiz yere içmek istemedi ,kendini dışarı attı . Sonradan geldi sudan içti . Aydemir hocamın dediği şekilde ibtali sihir işlemlerinin hepsini uyguladık . Bittikten sonra bedenimi ,ruhumu kuş gibi hafif hissediyorum, hafif ve ferahlamış .Önceden sebepsiz evde sıcak basardı , sanki çok kalabalık gibiydi . Ama şimdi evde sadece ailem var ,evde ferahlık,serinlik var . Sanki ev genişledi. Bütün kötü düşünceler,ölme isteğim,delirmekten korkma düşüncelerim uzaklaştı . Aydemir hocam Allah sizden binlerce kez razı olsun . En son bunlardan kurtulamam artık delirecem diye bunalıma girdiğim zamanda Hızır gibi yetiştiniz, sürekli ilgilendiniz takip ettiniz. Allah ve Allah dostları her zaman yardımcınız olsun inşallah ,hem bu dunyada hem de ahirette.

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Sizlerle güzel bir haberi paylaşmak istedim. Bizim küçük bir yerimiz vardı. Çok uzun yıllardır satamadik, kiraya veremedik. Alacak olan, kiralayacak olan kişiler sürekli vazgeçiyordu, yıllardır zararına öylece boş boş duruyordu. Allah in izniyle bugün sonunda kiraya verdik. Çok şükür :) inşallah başka güzel haberleri de paylaşacağım.

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.