Bilgilendirme: Değerli üyelerimiz. Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Teşekkürler :) Aydemir hocadan şahsa özel Vefki Ala ki ne Ala..

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

 • Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

  AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

 • DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

  ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

 • DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
 • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

  DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
19 Tem 2019
71
21
8
Selamun Aleykum herkese,
bir iki senedir havas konularıyla ilgilenip öğrenmeye çalışıyorum. bu sürede birçok siteye kaydoldum, biçok kitap edindim, bir çok hocayla tanıştım, birçok işlem yaptım yaptırdım. şimdi sadece bu siteyi takip ediyorum, ve sadece Aydemir hocama işlem yaptırcam. inşallah ondan ders almak isterim. kendisini şahsen tanımam sadece telefon ile görüştük. Allah razı olsun çok güvenilir çok bilgili bir insan. Yapılacak işlemde Allah rızası yoksa, harama kullanılacaksa zaten yapmıyor. Maaşallah yaptığı işlemler KESKİN KILIÇ gibi, çok etkili. Şimdi gelelim tecrübeme. Yaklaşık 20 gün önce Kendisine şahsıma özel sürekli taşıyabileceğim her işimde faydalanabileceğim bir vefk yazmasını istedim. kabul etti yazması bir hafta kadar sürdü, ben acele ediyorum ancak, vefkin gününü saatini buhurlarını okumalarını tam yapabilmek için bekletmiş beni. birde tabiki kendisi aynı zamanda işyerinde çalıştığı için ısrar etmeden bekledim. bir haftaya vekfim ulaştı, birtane gümüş cevşen haznesi aldım ve taşımaya başladım. Yalan değil yaklaşık iki saat sonra işler farklı olmaya başladı, etkisini hemen gördüm. 8 aydır çözülemeyen mahkeme işim, çözüldü ve geçen gün istediğim gibi bitti. her işim değilsede çoğu kolaylaştı ancak şunu farkettimki içinde yanlış olan haram bir şeyde denediğimde o konuda ters etki yaptı. yani şöyle söyleyeyim vefk her hayırlı işimde kendini gösteriyor. vefk bir işimde çalışmadı diyemem, demekki kalbim o işte hayra çalışmamış diyebilirim. Söyleyecek çok şey var ama, sır söylenmez demişler büyüklerimiz. şöyle bir örnekle konu daha iyi anlaşılır inşallah, ve uzatmadan bitireyim konuyu. Bu vefk işi bir arı kovanı gibi, çoğu hoca kovanı malzemesinden yapabiliyor ama ÇOK AZ hoca kovanı yaptıktan sonra arısını çağırıp içine koyabiliyor. Ve size arısıyla çalışır halde teslim ediyor. içinde arı olmayan vefkten bal alabilirmisiniz? işte Aydemir hoca o nadir hocalardan biri bence, Allah ilmini, nurunu arttırsın. Allah ondan razı olsun. Benim tam güvenimi kazandı. Piyasada o kadar çok kovan yapıp satıyoruz diyen sahtekar hoca varki, sakın kanmayın. bizim gözlerimiz perdelerimiz açık değilki kovanın içine arısı koyulmuşmu koyulmamışmı görelim. biz sadece kovanı yani vekfi görüyor ve onu taşıyoruz. o sahtekarlar kovana yapsa bile arıyı koyamıyor, bazı sahtekarlarda varki onlar kovana eşek arısı koyuyor, bu da bir kaç gün sonra dönüp dolaşıp sizi sokuyor. Bu işlerde ilim şart ama ondan önemlisi maneviyat şart. sağda solda işlem yapanlara kanmayın, paranıza zamanınıza ümitlerinize yazık olmasın. Aydemir hocayı kimseyle karıştırmam, tavsiye isterseniz tek geçerim. Ben şahsen iki haftadır yaptığı kovanı taşıyorum ve balınıda yiyorum çok şükür.
Bu kadar uğraşıp kovan yapması ve içine arı koyup vermesi karşılıksız olmamalı bence. bunun değeri parayla ölçülemez ancak bu emeklerinin karşılığını kendimce fazlasıyla ödemeye çalıştım. Sizde öyle yapın derim. Düşünün sitede şuan binlerce üye var herbiri bişey istese hocamın hali nice olur, yetişebilirmi, siz olsanız yetişebilirmisiniz. fakirin verdiği sadaka zenginin verdiği sadakadan daha sevaplıdır. Ha unutmadan, bir gün olurda harama düşerseniz ve arılarınız size kızıp kovanı terkederse, Tövbenizden sonra arılar kovana dönermi dönmezmi Allah bilir. Çalışan bu vekfleri kendi elimizle bozmayalım inşallah. Allaha emanet olun.
Çok güzel anlatmissiniz. İlim bilmek çok farklı birseymis. Allah şaşırtmasın inşallah
 
 • Beğen
Reactions: sibug